Reklama

Reklama

Reklama

Superniania ostro o Sopocie i Margaret. Nie zostawiła na niej suchej nitki

Za nami drugi dzień "Top of the Top Sopot Festival 2022". Wydarzenie nie przeszło bez echa. Wiele osób zwróciło szczególną uwagę na Margaret, w tym sama Superniania, która nie szczędziła słów krytyki pod adresem młodej wokalistki.

W Sopocie trwa właśnie "Top of the Top Sopot Festival". Na scenie Opery Leśnej pojawiło się wielu znanych artystów, w tym Margaret, która dała zapadający w pamięć popis. Lawina negatywnych komentarzy poleciała z każdej strony. Okazuje się, że suchej nitki na młodej wokalistce nie zostawiła również Superniania.

Superniania ostro krytykuje Margaret

Dorota Zawadzka znana z programu "Superniania" co jakiś czas udostępnia na swoim facebookowym koncie przemyślenia na temat aktualnej sytuacji w kraju czy na świecie. Niedawno postanowiła skomentować "Top of the Top Sopot Festival". Najbardziej dostało się Margaret, której występ i tak nie należał do udanych.

Reklama

W sekcji komentarzy pod postem Superniani pojawiła się cała masa komentarzy. Większość internautów przyznała rację Zawadzkiej i zgodnie stwierdziła, że występ Margaret był jednym z gorszych.

To jest porażka ten Sopot

Na razie tylko Farna dała radę

Wszyscy fałszują mega - pisali zawiedzeni obserwatorzy Superniani.

Dorota Zawadzka - życie prywatne i kariera

Dorota Zawadzka urodziła się 30 listopada 1962 roku. Jest absolwentką VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. Ukończyła studia na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, po czym została wykładowcą w katedrze psychologii rozwoju, a następnie - psychologii wychowawczej. 

Ogólnopolską popularność zyskała jako gospodyni programu TVN "Superniania". W 2008 roku została gospodynią programu TVN Style "Świat według dziecka", którego jest współautorką.

Wyszła za Romana Zawadzkiego, starszego o 16 lat psychologa i pracownika naukowego Uniwersytetu Warszawskiego. Mają dwóch synów: Pawła i Andrzeja. Rozwiedli się w 2006, a w 2007 poślubiła Roberta Myślińskiego.

Zobacz też:

Superniania apeluje, by nie nazywać psipsiusi "kaczuszką, cipciusią i kuciapką": "MUSZELKA TO SROM, A PINDOLEK TO PENIS"

Superniania w ogniu krytyki za sprawą jednego wywiadu. "Życzą mi więzienia, śmierci lub raka z przerzutami"

Dorota Zawadzka gani: "Smycz i szelki to dla psa, a nie dla dziecka". Internauci odpowiadają

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Dorota Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy