Reklama
Reklama

"Super Express": Maciej Dowbor miał wypadek na treningu do „Celebrity Splash”!

Według doniesień tabloidu Maciej Dowbor (37 l.) uległ wypadkowi podczas treningów do „Celebrity Splash”. Producenci zapewniają jednak, że jego dalszy występ w programie nie jest zagrożony.

Dla wielu udział prezentera w nowym show Polsatu, w którym celebryci skaczą do wody, był zaskoczeniem.

On jednak upierał się, że jest wysportowany i traktuje to jako kolejne wyzwanie.

Jego udziałowi w "Celebrity Splash" przeciwna była Katarzyna Dowbor, która twierdziła, że jej syn niepotrzebnie się naraża.

Okazuje się, że jej obawy nie były bezpodstawne!

"Super Express" donosi, że Maciej Dowbor uległ wypadkowi podczas treningu przed kolejnym odcinkiem!

"Maciek uderzył niefortunnie głową w taflę wody, skacząc z trampoliny. A ponieważ na początku nic nie czuł i jest typem sportowca fightera, nie przerwał treningu, tylko skakał dalej. Aż stracił przytomność, w nocy wymiotował i zabrała go karetka pogotowia do szpitala. Okazało się, że ma wstrząśnienie mózgu" - powiedział tabloidowi pracownik Polsatu.

Reklama

Dodał, że lekarze mają wątpliwości, czy powinien kontynuować swoją przygodę z programem.

Producenci show, poproszeni o komentarz, przekonują, że nie wyglądało to wcale aż tak groźnie i zapewniają, że gwiazda ich stacji wystąpi w kolejnym odcinku.

"Maciek naciągnął sobie kark i plecy, bo podczas skoku o coś się uderzył, ale nic poważnego mu się nie stało. Wszystko jest w porządku i wystąpi w programie" - cytuje słowa producenta tabloid.

Będziecie oglądać?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor | Celebrity Splash!
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy