Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sukienka Kasi Cichopek uratowała życie chorej dziewczynce!

Kasia Cichopek (32 l.) w ostatnim czasie angażuje się w wiele charytatywnych akcji. Dzięki jednej z nich uratowano życie choremu dziecku.

Turkusowa sukienka, w której Cichopek pojawiła się na gali rozdania TeleKamer w 2013 roku, została zmiażdżona przez rodzimych "znawców mody". Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło...

Reklama

W jednym z ostatnich wywiadów Katarzyna wyznała, że kreację przekazała na aukcję charytatywną. Kwota ze sprzedaży wsparła leczenie chorego dziecka.

Aktorka dowiedziała się o tym przypadkiem, podczas konferencji prasowej w Kielcach zorganizowanej z okazji otwarcia Publicznego Banku Komórek Macierzystych.

"Podeszła do mnie dziewczyna, która powiedziała: 'Pani Kasiu, dziękujemy, że rok temu wsparła pani naszą fundację'. Na początku nawet nie wiedziałam o co chodzi, dopiero po chwili przypomniałam sobie, że kiedyś, wiele miesięcy wcześniej, na prośbę tamtej małej, lokalnej fundacji przesłałam jedną z moich sukienek na aukcję charytatywną. Ta spotkana w Kielcach dziewczyna powiedziała mi, że moja sukienka była jednym z najwyżej wylicytowanych fantów, a cała kwota z aukcji została przeznaczona na leczenie chorej dziewczynki za granicą" - opowiada Cichopek portalowi babyonline.

"Sukienka z Telekamer, która  z jednej strony została radośnie skrytykowana na różnych portalach internetowych, że taka i śmaka, z drugiej - pomogła choremu dziecku w powrocie do zdrowia. To jest właśnie siła telewizji. Siła, którą m.in. ja mogę spożytkować" - cieszy się Kasia.

Gratulujemy. To się nazywa sukces!

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje