Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Stylistka Moniki Olejnik zdradza jej sekrety!

Choć nie wszystkim to się podoba, Monika Olejnik uznawana jest za ikonę stylu. Okazuje się, że za jej "modowymi sukcesami" stoi niejaka Wiganna Papina, jej stylistka i przyjaciółka...

Dziennikarka słynie z ciętego języka, zamiłowania do butów i dbania o swoją sylwetkę.

Nic więc dziwnego, że aż trudno uwierzyć w to, że Monika kończy w tym roku 57 lat!

Olejnik wciąż potrafi zaskoczyć na czerwonym dywanie, a jej kreacje nie pozostawiają nikogo obojętnym budząc przy okazji sporo kontrowersji.

Teraz wydało się, że dziennikarka od blisko 10 lat korzysta z usług stylistki, choć ta zarzeka się, że Monika ma świetny gust i większość kreacji dobiera sama!

"Monika sama dobiera stroje, a ja jej w tym sekunduję. Monika uwielbia szaleństwa, nietrudno ją na nie namówić, dlatego współpracuje się z nią cudownie" - zapewnia w rozmowie z "Gwiazdami" Wiganna.

Reklama

Stylistka przekonuje, że Monika zawsze wygląda świetnie, a jej krytycy się po prostu nie znają!

"Monice wszystko wolno! Nie boi się szalonych kombinacji i kontrowersji. Dzięki nienagannej sylwetce i wrodzonemu wyczuciu stylu potrafi obronić najbardziej kontrowersyjną kreację.

Nie ma takiego stroju, w którym wyglądałaby niekorzystnie. Jeśli ktoś odnosi takie wrażenie, to zwykle na podstawie fatalnych, złośliwych zdjęć" - podkreśla Papina.

Teraz już wiecie, że to nie Monika wygląda źle, tylko fotoreporterzy robią złe zdjęcia!

Zgadzacie się?
pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje