Reklama
Reklama

Straszne wieści z domu Rozenek i Majdana. "Wszystko się wali"

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) to jedna z najbardziej zaradnych celebrytek w kraju. Okazuje się, że również i w życiu 43-latki zdarzają się załamania. W niedawno udzielonym wywiadzie gwiazda przyznała, kiedy czuje się najbardziej bezbronna. Niektórzy mogą być zaskoczeni jej odpowiedzią.

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku miesięcy może pochwalić się nową pracą. Perfekcyjna pani domu dostała angaż w telewizji TVN, jako współprowadząca program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Okazuje się jednak, że nawet dla takiej gwiazdy praca i życie prywatne mogą przysporzyć wiele kłopotów.

W najnowszym wywiadzie Małgosia opowiedziała nieco więcej o swoim zdrowiu psychicznym.

Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o swoim załamaniu

Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła niedawno wywiadu dziennikarzom serwisu jastrzabpost.pl. To właśnie w nim opowiedziała o chwilach, w których miała największe załamanie. Okazuje się, że Małgorzata nie przejmuje się porażkami, których doznaje w pracy, a tymi, które zdarzają się jej w życiu prywatnym. Gwiazda wyjawiła również, że najbardziej bezbronna czuje się, kiedy w życiu uczuciowym spotykają ją różne zawirowania.

Reklama

"Miałam, właśnie te związane z życiem prywatnym. Tak naprawdę najbardziej związane z życiem prywatnym, bo jedyne, co może mnie dotknąć to zawirowania uczuciowe, bo to jest miejsce, w którym jestem totalnie bezbronna. Rzeczy związane z pracą, są tylko pracą. Nawet jak są trudne, to masz świadomość, że to jest tylko praca, dasz sobie chwilę i ogarniesz temat" - powiedziała Rozenek-Majdan w wywiadzie.

Rozenek-Majdan wyjawiła również, że to praca pomogła jej, kiedy wszystko w życiu prywatnym się waliło. Dzięki nowym wyzwaniom stanęła na nogi i znowu rozwinęła skrzydła.
"Moja praca zaczęła się w takim momencie, kiedy moje życie osobiste... kiedy miałam takie poczucie, że wszystko się wali, że to jest koniec mojego życia, a ono się właśnie wtedy rozpoczęło i to jest niesamowite" - wyznała Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan - kariera w TVN

Od 2012 roku Małgorzata Rozenek-Majdan jest związana ze stacją TVN. Prowadziła programy "Perfekcyjna pani domu", "Piekielny hotel" i "Projekt Lady" oraz wystąpiła jako jurorka w programie "Project Runway".

Prowadziła też programy realizowane dla TVN Style: "W dobrym stylu", "Warsztat urody" i "Poczuj się jak Małgosia Rozenek", a także była bohaterką programu "Rozenek cudnie chudnie". Od sierpnia 2022 roku jest gospodynią "Dzień dobry TVN".

Zobacz też:

Blanka Lipińska stanęła w obronie Małgorzaty Rozenek-Majdan? Padły mocne słowa: "Litości..."

Małgorzata Rozenek popisze się wiedzą i wygra sporą ilość pieniędzy? Już niebawem pojawi się w "Milionerach"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Donald Tusk łączą siły! Chcą refundacji metody in vitro

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy