Reklama
Reklama

Stramowski wbija potężną szpilę Warnke. Ale dał w wywiadzie

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli cywilizowany i zgodny rozwód już jakiś czas temu. I w zasadzie to chętnie byśmy już przestali się emocjonować tym tematem, gdyby nie to, że co i rusz któreś z nich samo o tym przypomina. Tym razem poszło o "rozwodowe party", które zorganizowała Warnke. Cóż na to Piotr? Trochę wbił szpilę byłej żonie.

Katarzyna Warnke, świętując niedawny koniec swojego małżeństwa, zorganizowała imprezę, swoiste "rozwód party". Czy i Piotr Stramowski zdecydował się na podobny krok? Zapytał go o to serwis Plejada, a aktor przyznał, że ostatnio jego życie towarzyskie trochę się zmieniło. Piotrek, choć lubi spotkania ze znajomymi, to obecność w jego życiu dwójki dzieci sprawia, że wieczory spędza raczej w domu. "Może trochę się starzeję" - żartował.

Reklama

"Nie zaprosiła mnie, więc nie wiem. A tak na serio nie — nie zorganizowałem takiego przyjęcia. W moim świecie mam inne powody do imprezowania niż rozwody. Są ciekawsze okazje" - powiedział o imprezce swojej byłej żony. Troszkę uszczypliwie, nieprawdaż?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - historia miłości, małżeństwa i rozwodu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski spotkali się po raz pierwszy w 2014 roku na planie filmu "W spirali". Od tego czasu ich życie zawodowe i prywatne stało się tematem zainteresowania plotkarskich portali, w tym oczywiście naszym też. Ich gorący związek rozpoczął się niemal natychmiast po poznaniu, a zakończył się niedawno rozwodem. 

Rozprawa odbyła się w październiku, a sprawa prowadzona była z wyłączoną jawnością. Para, która wzięła ślub w 2016 roku i trzy lata później powitała na świecie córkę Helenę, rozstała się w przyjacielski sposób.

Czytaj też:

Warnke już szykuje się na "fantastyczny" rozwód ze Stramowskim. Planuje imprezę

Katarzyna Warnke w żałobie. Spływają kondolencje

Poruszające serce wieści o spotkaniu Warnke i Stramowskiego na premierze filmu

Warnke i Stramowski komentują aferę Opozdy i Królikowskiego: "Czasami milczenie jest lepsze"

Kasia Warnke nie ukrywa, co o tym myśli. Wspomniała swój "debiut" w TVP [POMPONIK EXCLUSIVE]

Dopiero co rozstała się ze Stramowskim, a tu takie wieści prosto z plaży

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke | Piotr Stramowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy