Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Stanisława Celińska: Czy syn spełni jej marzenie?

Stanisława Celińska (72 l.) znów jest blisko swoich dzieci...

Jeszcze niedawno Stanisława Celińska bardzo tęskniła za swoim synem, który kilka lat temu wyjechał aż do Irlandii po tym, jak rozpadł się jego związek. 

Reklama

Mieszkał i pracował w nadmorskim miasteczku niedaleko Dublina. Aktorka czekała wówczas na każde święta, kiedy to Mikołaj Mrowiec (40) przyjeżdżał do kraju i siadał z nią przy jednym stole. 

Na szczęście niedawno wrócił do  Polski na stałe. Mało tego! Teraz na co dzień pracuje razem ze swoją sławną mamą.

"Mikołaj został asystentem reżysera w serialu 'Barwy szczęścia', w którym pani Stanisława od 5 lat wciela się w Amelię Pająk" – zdradza w rozmowie z "Rewią" jeden z pracowników TVP.

Aktorka jest spokojna, mając tak blisko siebie ukochanego syna. Tym bardziej, że jej relacje z dziećmi w przeszłości nie należały do najłatwiejszych. A wszystko przez wyniszczającą chorobę, z którą borykała się przed laty.

"Wciąż nie potrafię wybaczyć sobie tych lat, gdy piłam. Zabrałam dzieciom część dzieciństwa…" – przyznawała Stanisława Celińska.

Rozpadło się też małżeństwo aktorki z kolegą po fachu, Andrzejem Mrowcem (75). Na szczęście dość szybko, bo już po 5 latach, zorientowała się, że musi coś zmienić w swoim życiu. Pomogła jej w tym głęboka wiara w Boga. 

Wtedy też pani Stanisława poprosiła o wybaczenie byłego męża oraz dorosłe już dzieci.

Usłyszała wtedy od córki, że wszyscy bliscy już dawno wybaczyli i zapomnieli. I że jest najcudowniejszą mamą na świecie! Trzy lata temu Aleksandra wyszła za mąż, dzisiaj jest mamą dwójki dzieci.

Gdy maluchy przychodziły na świat, aktorka towarzyszyła córce w szpitalu.

"Na porodówce był nie tylko mój mąż, ale także i mama. Nie wyobrażałam sobie porodu bez niej. Przy mamie czułam się bezpiecznie" – wspominała tamte chwile pani Aleksandra.

Wspólny język pani Stanisławie udało się też po latach znaleźć z synem Mikołajem, który podobnie jak ona interesuje się filmem i muzyką.

Ukończył studia muzyczne, w wolnych chwilach gra na perkusji, a zawodowo pracuje przy produkcji seriali. Aktorka marzy, że pewnego dnia również i on, tak jak Aleksandra, uczyni ją dumną babcią. I cieszy się, że po tych trudnych latach udało jej się nawiązać tak dobre stosunki z dorosłymi już dziećmi.

"Nawet nawiązałam z nimi przyjacielski kontakt. Dzieci wszystko mi mówią, zdradzają nawet najbardziej intymne sekrety" – wyznała w jednym z wywiadów szczęśliwa Stanisława Celińska.

***


Dowiedz się więcej na temat: Celińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje