Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Stan Widawskiej się poprawia

Aktorzy występujący z Widawską w serialu "39 i pół" zapewniają: "Z Darią nie jest tak źle, jak przedstawiają to media".

W ciągu ostatnich trzech tygodni docierały do nas mrożące krew w żyłach wiadomości dotyczące Darii Widawskiej (31 l.), która w pierwszy dzień świąt znalazła się w szpitalu z tajemniczą infekcją. Na szczęście okazuje się, że jej stan nie jest tak poważny, jak się wydawało.

Reklama

"Rozmawiałem z Darią telefonicznie, gdyż jeszcze nie udało mi się jej odwiedzić w szpitalu. Mogę zapewnić, że informacje, które wyciekają ze szpitala są mocno przesadzone. Daria powiedziała mi, że czuje się już znacznie lepiej i powoli wraca do zdrowia. Nie upoważniła mnie jednak do tego, abym ujawniał szczegóły choroby oraz leczenia, więc nie powiem na ten temat ani słowa" - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium" Tomasz Karolak.

Aktor dodał, że Widawska wróci na plan serialu "39 i pół", do którego zdjęcia rozpoczynają się pod koniec stycznia, kiedy będzie na to gotowa. Natomiast Marta Hopfer, odpowiedzialna za kontakt z mediami z ramienia TVN, oświadczyła, iż ekipa "nie rozważa opcji, że Daria nie pojawi się na planie".

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Daria Widawska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje