Reklama
Reklama

Śpiewała "Mam tę moc" w bombardowanym Kijowie, teraz otwarła koncert dla Ukrainy

Mała Ukrainka, która była bohaterką Twittera przed kilkoma dniami, wystąpiła na koncercie charytatywnym dla Ukrainy w łódzkiej Atlas Arenie.

"Razem z Ukrainą". Mała bohaterka z Kijowa otwarła koncert

Koncert "Razem z Ukrainą" rozpoczął się występem małej Amelii Anisovych, która stała się sławna na całym świecie, dzięki nagraniu z kijowskiego schronu. Kilka dni temu rodzice Amelii opublikowali w sieci film, jak dziewczynka śpiewa piosenkę z "Krainy lodu" "Mam tę moc" (posłuchaj!), by podtrzymać na duchu wszystkich, którzy mieli spędzić noc w piwnicy domu bombardowanego Kijowa. Filmik stał się wiralem.

Film z piosenką Amelii zobaczyła autorka utworu. Napisała specjalnie do niej wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych Kochana dziewczynko z pięknym głosem, mój mąż i ja napisaliśmy tę piosenkę jako część historii o uzdrowieniu rodziny w bólu. Sposób, w jaki to śpiewasz, jest jak magiczna sztuczka, która rozprzestrzenia światło w twoim sercu i leczy każdego, kto ją usłyszy. Śpiewaj dalej! Słuchamy! - napisała na Twitterze Kristen Anderson-Lopez.

Reklama

Rodzinie siedmioletniej bohaterki udało się przedostać do Polski. Organizatorzy koncertu zaprosili Amelię Anisovych, by swoim występem otworzyła koncert charytatywny dla Ukrainy, który odbył się w niedzielę 20 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Wszystkie wpływy z koncertu przekazane zostaną Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc Ukrainie. W trakcie koncertu zebrano zawrotną kwotę ponad 1 mln złotych.

Zobacz też:

Hakiel opublikował emocjonalny wpis. "Widać, że ktoś pana skrzywdził"

Wróżka Aida z nowym przesłaniem: Prawda, której nie chcesz usłyszeć

Pomagamy Ukrainie. Ty też możesz

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: wojna Ukraina-Rosja | Ukraina
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy