Reklama
Reklama

Spektakularna zmiana Agnieszki Kotońskiej. Celebrytka nie wygląda już tak samo

Agnieszka Kotońska, zaczynając swoją karierę telewizyjną, wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Wraz ze wzrostem popularności zmieniła się przede wszystkim jej figura. To jednak nie koniec rewolucji w wizerunku gwiazdy. Tym razem Agnieszka postawiła na wyraźną zmianę związaną z włosami. Wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś.

Figura Agnieszki Kotońskiej od początku wzbudzała kontrowersje

Agnieszka Kotońska rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w programie “Gogglebox. Przed telewizorami". Widzowie szybko zapamiętali sympatyczną i swojską kobietę, która wraz z mężem i synem komentowała najpopularniejsze programy telewizyjne. 

Mimo to pojawiało się sporo komentarzy na temat wyglądu Agnieszki Kotońskiej, która przez lata zmagała się z nadwagą. Kobieta była także krytykowana za swój krzykliwy wizerunek oraz sympatię do sztucznych rzęs i nienaturalnych blond włosów. Również styl ubierania uczestniczki “Gogglebox" nie przypał do gustu fanom. W końcu celebrytka postanowiła coś z tym zrobić.

Reklama

Agnieszka Kotońska z trudem zrzuciła zbędne kilogramy

Kiedy skromna rodzina Kotońskich zaczęła zyskiwać coraz większą popularność, Agnieszka postanowiła zmienić swój wygląd. Mocno wzięła się za zrzucanie zbędnych kilogramów. Celebrytka schudła aż 40 kilogramów! Jak się okazuje, nie było to dla niej wcale takie proste.

“Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. (...) Każdy sobie myśli, że to tak łatwo zrzucić kilogramy i cieszyć się tym, ale to nie jest proste, jak wszyscy dookoła jedzą chipsy i piją, a ja wodę z cytryną" - mówiła kiedyś w rozmowie z Jastrząb Post.

Agnieszka Kotońska znowu zaskoczyła swoim wyglądem

Agnieszka Kotońska przez lata stała się prawdziwą gwiazdą TTV. Widzowie programu “Gogglebox. Przed telewizorem" mogli podziwiać ją także w innych produkcjach emitowanych przez stację. Oprócz Sylwii Bomby, Kotońska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd TTV. W związku z jeszcze większą popularnością wygląd celebrytki dalej budzi zainteresowanie. 

Niedawno głośno było o zdjęciach, które umieściła na Instagramie. Wtedy fani mogli zobaczyć ją w krótkich, blond włosach i już wtedy byli zachwyceni nowym wyglądem gwiazdy. Ostatnio Agnieszka Kotońska pochwaliła się na Instagramie kolejną metamorfozą. Tym razem zaszalała z kolorem włosów. Fani przyzwyczajeni do jej blond pasemek mogą być w szoku. Celebrytka zdecydowała się na przedłużenie włosów oraz zafarbowanie ich na rudy odcień. Intensywny kolor podkreślił jej urodę i barwę oczu. Wydaje się, że Kotońska jest bardzo zadowolona z metamorfozy. A Wam, jak podoba się nowy wygląd gwiazdy TTV?

Zobacz też:

Kotońscy zdradzili na czym zarabiają. Fani "Gogglebox" w szoku

Kotońska pokazała "mentalną słomę z butów". Poruszenie i wstyd na cały kraj

Kiedyś przeżywała tam prawdziwą "udrękę". Nie do wiary, na jaki krok zdecydowała się gwiazda "Gogglebox"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotońska | Gogglebox. Przed Telewizorem | TTV
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy