Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Spears sprzedaje dziecko

Kilka tygodni po urodzeniu dziecka, siostra piosenkarki Britney Spears, Jamie Lynn pokazała światu swoją córkę Maddie Briann - na okładce magazynu "OK!".

Dziecko 17-letniej Jamie Lynn Spears i jej narzeczonego Caseya Aldridge'a przyszło na świat 19 czerwca.

Reklama

Zdjęcia na okładkę magazynu "OK!" wykonano w domu rodziców dziewczyny w Mississippi. Nie wiadomo ile zapłacono Spears za tę ekskluzywną sesję. W wywiadzie udzielonym dla magazynu Jamie Lynn powiedziała, że bardzo się denerwowała przed porodem. "Wszystko jednak poszło zgodnie z planem. To była idealna ciąża i idealny poród" - stwierdziła.

Dziewczyna opisała także moment, gdy pierwszy raz widziała Caseya, trzymającego na rękach Maddie Brown: "Był tak szczęśliwy, że sprawił, że i ja poczułam się najszczęśliwszą osobą na świecie" - wyznała.

Spears dodała także, że jej córka jest bardzo podobna do ojca: "Chciałabym, żeby wyglądała jak ja, w końcu nosiłam ją w sobie przez dziewięć miesięcy. A ona wygląda zupełnie jak Casey, a on ciągle mi o tym przypomina!"

Jamie Lynn, znana między innymi z serialu dla dzieci "Zoey 101", powiedziała także, że zamierza wychowywać córkę na południu Ameryki, bo tam "rodzinę stawia się na pierwszym miejscu".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje