Reklama
Reklama
Tylko u nas

Socha nie była w stanie dłużej wytrzymać w Warszawie. Nareszcie nie ukrywa powodów wyprowadzki [POMPONIK EXCLUSIVE]

Małgorzata Socha (42 l.) przez kilka lat mieszkała w Warszawie, wprawdzie, jak zaznacza, nie w samym centrum, ale blisko. Z czasem jednak dojrzała do myśli o przeprowadzce. Wybudowała dom pod Warszawą, co trochę się przeciągnęło, bo aktorce zależało na tym, by obyć się bez kredytu i jeszcze dopilnować wszystkiego osobiście. W rozmowie z Pomponikiem ujawniła, czy brakuje jej miasta.

Małgorzata Socha: gwiazda branży nieruchomości

Małgorzata Socha, z czym raczej się nie obnosi, świetnie orientuje się w rynku nieruchomości. Planowała nawet robić karierę w tej branży. Jak wyznała w jednym z wywiadów, po studiach, gdy propozycje ról nie napływały, rozpoczęła pracę w biurze nieruchomości i od razu została pracownikiem miesiąca:

"W ciągu miesiąca sprzedałam jedno mieszkanie i jedno wynajęłam. Zostałam gwiazdą w branży nieruchomości. Po czym dostałam propozycję zagrania w serialu i stwierdziłam, że skoro mam możliwość powrotu do mojego zawodu, to nie chcę jej zmarnować". 

Reklama

Małgorzata Socha: dlaczego wyprowadziła się w Warszawy?

Doświadczenie przydało jej się kilka lat później, gdy porwała się na budowę dużego domu pod Warszawą. Cały proces trochę się przeciągnął, bo aktorce zależało na tym, by wszystkiego dopilnować osobiście i jeszcze obyć się bez kredytu. Na kolejne etapy budowy gwiazda zarabiała reklamami. Socha należy do ulubienic reklamodawców. Trudno się dziwić. Aktorka z równym zaangażowaniem promuje meble, biżuterię i szampony. 

W rozmowie z Pomponikiem aktorka wyznała, że mieszkanie poza miastem ma też tę dobrą stronę. Jaką? Socha nie musi oglądać siebie co krok na bilboardach!

Małgorzata Socha: czy tęskni za miastem?

Mieszkanie z dala od centrum wymaga jednak przemyślanej logistyki. Nie zawsze jest możliwość dokupienia brakującego chleba czy cukru w sklepie za rogiem. Jak ujawnia Socha, nieregulowany czas pracy jest w tej sytuacji sprzymierzeńcem:

"Trochę tak jest, że jak jestem w mieście, staram się załatwiać te sprawy, które mogę. Albo przy okazji zdjęć, jak przyjeżdżam do Warszawy, to w międzyczasie zawsze mi się uda coś załatwić". 

Zobacz też:

Socha przestraszyła się utraty kontraktów? Ostrzegli ją, że grozi jej zapomnienie

Małgorzata Socha mieszka jak księżniczka. Ma rezydencję wartą 2 miliony, ale luksusu nie widać

Małgorzata Socha świętuje urodziny córki. Taki tort to marzenie!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy