Reklama
Reklama

Smutne wieści z domu seniorki z "Sanatorium miłości". Zmarł jej były mąż

Natalia Jankowska była jedną z uczestniczek 4. edycji programu "Sanatorium miłości". To w show dla seniorów poznała Marka Szira i choć nie od razu zapałali do siebie uczuciem, to w jednym z odcinków trafiło ich zauroczenie. Od tamtej pory para jest nierozłączna, a także się zaręczyli i planują ślub. Teraz z domu uczestniczki "Sanatorium miłości" płyną smutne wieści.

Uczestniczka "Sanatorium miłości" przekazała smutne wieści

Seniorzy z programu "Sanatorium miłości" biorąc udział w show, mają nadzieję na znalezienie miłości albo przeżycia fantastycznej przygody wśród ciekawych osób. Nie inaczej było podczas "Sanatorium miłości 4", gdzie to Natalia i Marek zakochali się w sobie bez pamięci i od dawna są już zaręczeni.

Reklama

Natalia Jankowska i Marek Szir. Miłość z "Sanatorium" i zaręczyny w Rewalu

W programie Natalia dała się poznać jako niezwykle elegancka, zmysłowa kobieta, trochę kokietka. Najpierw romansowała z Piotrem, ale jej wybrankiem w końcu został Marek Szir z Gdańska.

Natalia Jankowska i Marek Szir obecnie mieszkają razem w domku o powierzchni 159 metrów kwadratowych wraz z córką seniorki i ich psem, Cziką. Dzieci Natalii z jednego z jej poprzednich małżeństw w pełni zaakceptowały nowego partnera i wszyscy szykują się do ich wesela. Niestety, ślubne plany mogą przejść na dalszy plan ze względu na żałobę seniorki, która dwukrotnie była zamężna.

Żałoba uczestniczki "Sanatatorium miłości". Zmarł jej były mąż

Jak donosi "Telemagazyn", Natalia Jankowska obecnie jest w żałobie, seniorka mierzy się ze stratą jednego z byłych mężów. Nieznane są szczegóły ani przyczyny  jego śmierci. 

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy