Reklama
Reklama

Smutne wieści o Celine Dion. Jej stan zdrowia znowu się pogorszył

Celine Dion niedawno pojawiła się w filmie „Love Again”. Niestety zabrakło jej sił, by świętować sukces razem z resztą obsady. Okazuje się bowiem, że gwiazda nie czuje się najlepiej. Zza granicy płyną przygnębiające wieści…

Celine Dion ma się coraz gorzej. Nie pojawiła się na premierze

Celine Dion (zobacz!) powinna święcić triumfy 5 maja, ponieważ właśnie wtedy odbyła się premiera filmu "Love Again", w którym wokalistka zagrała samą siebie. Organizatorzy pokazu nie zapomnieli zaprosić wielkiej gwiazdy, jednak artystka mimo największych chęci nie zdołała zjawić się na miejscu, choć zapowiadała, że udział w filmie wiele dla niej znaczy i rozpoczyna nowy rozdział w jej międzynarodowej karierze. Niestety, okazuje się, że Celine Dion została w domu z ważnego powodu. Z informacji przekazywanych przez zagraniczne media wynika, że gwiazda nie była w stanie wyjść z domu ze względu na utrudnioną koordynację ruchową.

Reklama

Odkąd gwiazda została zdiagnozowana, znacznie okroiła swoich bliskich przyjaciół i skupiła się głównie na synach. Z: René-Charlesem i bliźniakami Nelsonem i Eddym spędza niemalże każdą wolną chwilę, pielęgnując rodzinne więzi. Mówi się, że to właśnie najbliżsi są dla Dion największym wsparciem i motywują ją do nieustannej walki o zdrowie. Próbują również zawalczyć o to, by nie odcinała się od ludzi ze względu na swój zły stan, ponieważ odizolowanie negatywnie wpływa na jej psychikę.

Celine Dion zmaga się z nieuleczalną chorobą

Celine Dion w grudniu 2021 roku publicznie przyznała , że zmaga się z rzadką i nieuleczalną chorobą. U gwiazdy zdiagnozowano bowiem tzw. zespół sztywnego człowieka. Jest to zaburzenie o podłożu neurologicznym charakteryzuje się postępującym sztywnieniem w obrębie mięśni. Do skurczów dochodzi pod wpływem różnych bodźców, np. hałasu, nagłego zdarzenia wzbudzającego wiele emocji lub kontaktu fizycznego.

Celine Dion może przestać chodzić?

Jak przekazało "New Idea" po skontaktowaniu się ze swoim źródłem, stan zdrowia Celine Dion znacząco się pogorszył. Z ich informacji wynika, że wokalistka nie chce ujawnić prawdy na swój temat, by nie zasmucać fanów, którzy wciąż liczą na to, że gwiazda powróci na scenę. Informator gazety przekazał, że artystka może w ogóle przestać chodzić.

Zobacz też:

Celine Dion zmuszona jest odwołać kolejne koncerty. Co z występem w Polsce?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami. Płyną gratulacje

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Celine Dion
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy