Reklama
Reklama

Smutne wieści nadeszły o poranku. Eva Evans miała zaledwie 29 lat

Nie żyje Eva Evans. Znana influencerka, aktorka, scenarzystka, producentka filmowa. Zmarła w wieku zaledwie 29 lat. Smutne wieści o odejściu gwiazdy potwierdziła jej siostra.

Na ten moment nie jest znana przyczyna śmierci Evy Evans.

"Wczoraj moja rodzina otrzymała wiadomość, że zmarła nasza słodka, cudowna, kreatywna, troskliwa i zabawna Eva, moja piękna siostra. Po 24 godzinach nadal znajduję się w ciągłym cyklu zaprzeczania i akceptacji, więc wiem, jak niewiarygodna i trudna będzie ta wiadomość. W najbliższy wtorek, 23 kwietnia, wieczorem na dolnym Manhattanie odbędzie się uroczyste pożegnane Evy. Szkoda, że nie ma jej teraz obok mnie, ona znalazłaby lepsze słowa, by opisać to, co czuję" - napisała siostra influencerki, która potwierdziła te przykre wieści.

Reklama

Nie żyje Eva Evans

Eva Evans prężnie rozwijała karierę influencerską. Na Instagramie zgromadziła niemal 30 tysięcy obserwatorów, a na TikToku śledziło ją ponad 300 tysięcy osób. 29-latka pokazywała w mediach społecznościowych kulisy życia w Nowym Jorku z perspektywy początkującego filmowca. Była też aktorką oraz scenarzystką. 

Miała zaledwie 29 lat.

Zobacz też:

Aktor Marian Gańcza nie żyje. Grał w "Nocach i dniach" oraz "Panu Wołodyjowskim"

Nie żyje polski dziennikarz i fotoreporter. W specjalnym komunikacie żegna go całe miasto

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy