Reklama

Reklama

Reklama

Śmierć Putina, upadek Rosji – przepowiednie gruzińskich jasnowidzek

Dwie gruzińskie wieszczki doświadczyły bardzo podobnych wizji. Obie dotyczą śmierci Putina i upadku Rosji w dosłownym tego słowa znaczeniu. Politolodzy są skłonni się z nimi zgodzić. Śmierć Putina w skrytobójczym zamachu przewiduje nawet były oficer radzieckiej armii.

Wkrótce miną dwa miesiące odkąd prezydent Rosji, Władimir Putin rozkazał swoim wojskom zaatakować niepodległą Ukrainę, nie bacząc na to, że jest to suwerenny kraj, związany umową stowarzyszeniową z Unią Europejską. Putin marzył o błyskawicznej akcji, trwającej góra dwie doby i zakończonej zdobyciem Kijowa. Miał już nawet przygotowanego na stanowisko prezydenta Wiktora Janukowycza, którego Ukraińcy uważają za zdrajcę narodu, po tym, gdy rozkazał strzelać do obywateli podczas manifestacji na Majdanie. 

Reklama

W rzeczywistości wojska rosyjskie ugrzęzły na wszystkich frontach i jest jeszcze dalsza zdobycia Kijowa niż półtora miesiąca temu.  Jednocześnie obywatelom, a zwłaszcza rosyjskim oligarchom coraz mocniej dają się we znaki dotkliwe sankcje, które na Rosję oraz poszczególnych polityków i bogaczy nałożyły kraje Unii Europejskiej, Stany Zjednoczone, Kanada i większość międzynarodowych koncernów.

Gruzińskie wieszczki przepowiadają upadek Putina

Zdaniem wielu politologów, a nawet byłego oficera radzieckiej armii,  to musi skończyć się zamachem na Putina. Tego samego zdania są dwie gruzińskie jasnowidzki.  Khatuna Noel, która swoje przepowiednie publikuje na Facebooku, przypomniała bogatą historię Rosji w zakresie przewrotów pałacowych: 

Niestety, marzec już minął, a wojna jak trwała, tak trwa. Druga wieszczka, Lelia Kakulia nie podaje wprawdzie konkretnej daty, ale za to utożsamia upadek Putina z upadkiem całej Rosji. Jak przewiduje, rosyjski dyktator pociągnie cały naród za sobą. Jasnowidzka zamieściła na Facebooku następującą refleksję: 

Upadek Rosji Kakulia przepowiadała już w 2009 roku. Jak wtedy przekonywała:

Od tamtej pory minęło 13 lat, a upadek Rosji jeszcze nie nastąpił. Jednak zdaniem gruzińskiej jasnowidzki, tym razem to już nieuniknione:

Zobacz też:

Kaźmierska publicznie oskarżyła ją u Dowborów. Edzia nie mogła dłużej milczeć

Internauci martwią się o Katarzynę Cichopek. "Pewnie przez stres"

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Gruzja | jasnowidz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy