Reklama
Reklama

Śluby gwiazd 2022: Na te wesela czeka cała Polska. Kto powie sakramentalne "tak"?

Śluby gwiazd to jedne z najbardziej ekscytujących wydarzeń w ciągu roku, na które czekają nie tylko ich najwierniejsi fani. Coraz częściej przygotowania do wesela trwają wiele tygodni, a celebryci chętnie dzielą się szczegółami "zza kulis" tego szczególnego dnia. Sezon weselny za pasem, a już wiadomo, że w tym roku kilka słynnych par zamierza powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Kto bierze ślub w 2022 roku?

Śluby gwiazd 2022: Na te wesela czeka cała Polska. Kto powie sakramentalne "tak"?

Gwiazdy, które wezmą ślub w 2022 roku, od dawna przygotowywały się do tego szczególnego dnia. Jak to zwykle bywa w świecie polskich celebrytów, możemy być pewni, że relacje z tego wydarzenia będą skrupulatnie udostępniane na ich social mediach. Oto lista szczęśliwych par, które już niedługo staną przed ołtarzem.

Karolina Pisarek i Roger Salla

Karolina Pisarek w wakacje ubiegłego roku potwierdziła, że przyjęła oświadczyny od Roberta Salli. Para zaręczyła się na plaży podczas bajecznych wakacji na Malediwach. Gdy w końcu Karolina i Roger uporali się z przeprowadzką, a ich piesek, którego razem wychowują, trochę podrósł, mogli się skupić na planowaniu hucznego wesela. Modelka ochoczo opowiada o przygotowaniach do tego wielkiego dnia w telewizji.

Reklama

Halina Mlynkova i Marcin Kindla

Halina Mlynkova była zamężna już dwukrotnie, najpierw z Łukaszem Nowickim, później - Leszkiem Wronką. Ponieważ wokalistka wierzy w zasadę "do trzech razy sztuka", postanowiła się nie poddawać. Na jej drodze stanął Marcin Kindla, z którym wychowuje malutkiego synka Leo. Para planuje skromną ceremonię, o prywatnym charakterze w gronie najbliższych.

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez wiosną tego roku, po 20 latach przerwy, ponownie przyjęła pierścionek od ukochanego Bena Afflecka. Gwiazdor oświadczył się piosenkarce w domowym zaciszu, gdy ta brała kąpiel w wannie. Imponujący kamień tylko potwierdził, jak wielkie jest uczucie aktora do J.Lo. Para potrzebowała dwóch dekad, by zrozumieć, że ich miłość jest wieczna.

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar

Tadeusz Müller oświadczył się ukochanej Małgorzacie Downar pod koniec ubiegłego roku. Choć wesele musiało być przeniesione na inny termin z uwagi na pożar, w którym restaurator stracił część swojego wiejskiego dobytku, to już wtedy zapewniał, że ceremonia i tak się odbędzie. Na weselu oczywiście nie zabraknie jego matki - Magdy Gessler, która mimo oporów, będzie musiała zaakceptować wegańskie menu podczas uroczystej kolacji.

Magda Narożna i Krzysztof Romaniuk

Magdalena Narożna po emocjonalnych rewolucjach, jakich dostarczył jej były mąż, Dawid Narożny, miała krótką przerwę od relacji z mężczyznami. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi skupiła się na karierze i wychowywaniu córki. W końcu przyjęła zaręczyny od Krzysztofa Romaniuka, a ich ślub prawdopodobnie odbędzie się jeszcze w tym roku. Jak podkreślała w wywiadach, chciałaby, aby wesele było prywatnym, spokojnym świętem miłości dwójki zakochanych osób.

Maja Hyży i Konrad Kozak

Maja Hyży odlicza już dni do szczęśliwego rozwiązania - spodziewa się czwartego dziecka, którego ojcem jest jej ukochany Konrad Kozak. Gdy maleństwo będzie już na świecie, para planuje ruszyć w egzotyczną podróż na Bali, gdzie w końcu złożą przysięgę małżeńską. 

                                            

Zobacz też:

Sandra Kubicka i Baron zaskoczyli fanów. Będą razem do końca życia? „Wzięliśmy ślub biznesowy”

Katarzyna Sokołowska pochwaliła się apartamentem. Fani wręcz zachwyceni! "Robi wrażenie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Maja Hyży | Magdalena Narożna | Halina Mlynkova
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy