Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Marcin nie są już razem! Co się stało?

Marcin i Agnieszka wydawali się idealnie dobraną parą. Eksperci skojarzyli ich ze sobą w ramach eksperymentu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", emitowanego przez TVN. Okazuje się, że to małżeństwo nie było udane. Para nie jest już razem.

Wydawało się, że eksperci idealnie dobrali do siebie Agnieszkę i Marcina, którzy poznali się w obecności kamer dosłownie na chwilę przed własnym ślubem. Na weselu świeżo upieczeni małżonkowie doskonale się dogadywali, podobnie było podczas ich podróży poślubnej. 

Reklama

Trudno było nie zauważyć, że jest między nimi wiele punktów stycznych: oboje są poukładani, cenią sobie porządek, realizują się zawodowo, potrafią być dyskretni, a i charaktery mają bardzo podobne. 

Tym większe zdziwienie może wywołać fakt, że tych dwoje nie jest już razem! Co prawda początkowo zdecydowali, że chcą dać sobie szansę i zawalczyć o małżeństwo, a Marcin przyznał nawet, że zakochał się w Agnieszce, ale najwyraźniej coś poszło nie tak. 

"Nie jesteśmy już razem" - oświadczył w komentarzu na Facebooku Marcin. Sugerował również, że wspólnie z Agnieszką zadecydowali o rozstaniu. "To nasza wspólna decyzja" - napisał, choć w innym wpisie stwierdzał, że "do tanga trzeba dwojga". 

To zapewne przykra informacja dla wszystkich tych, którzy kibicowali tej parze. Pozostaje trzymać kciuki, by oboje w końcu znaleźli miłość!

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje