Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Niepokojący wpis Anity! Co się dzieje?

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 3" ostatnio chwilowo zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz okazuje się, dlaczego. Jak wyjawiła sama zainteresowana, w jej życiu wydarzyło się "ciężkie zdarzenie".

Anitę szersza publika poznała dzięki jej udziałowi w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci dopasowali do niej Adriana. Para pobrała się, choć oboje po raz pierwszy na oczy zobaczyli się na chwilę przed ślubem. 

Reklama

Eksperyment można jednak zaliczyć do udanych. Anita i Adrian do dzisiaj są razem i tworzą szczęśliwe małżeństwo. 

Jednak ich życie nie jest usłane różami i nie składa się z wyłącznie dobrych chwil. Ostatnio Anicie przyszło mierzyć się z trudnymi przeżyciami, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Nie sprecyzowała natomiast, o co konkretnie chodzi. 

"Przez bardzo ciężkie zdarzenie w rodzinie postanowiłam na jakiś czas wycofać się z mediów społecznościowych, 'wylogować się' i znalezc czas na refleksje. Jest to bardzo ciężki okres, dlatego tym bardziej docenia się pomoc i wsparcie najbliższych i przyjaciół. Mimo wszystko chcialabym życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!" - napisała i złożyła życzenia. 

***
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje