Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl
Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »

Słowik Publiczności był ustawiony?

"Jak to możliwe, że ludzie głosują na zespół, którego w ogóle nie znają" - pyta jedna z internautek.

Po pierwszym dniu 45. Międzynarodowego Sopot Festival zawrzało. Konkurs o Bursztynowego Słowika Publiczności wygrał nikomu nie znany zespół Pectus. Jedna z internautek sugeruje, że stało się tak, ponieważ rywalizacja była ustawiona...

Reklama

Jak to jest możliwe, że ludzie głosują na zespół którego w ogole nie znają, którego piosenki nie puszcza żadna stacja radiowa? - pyta Paula.

Ludzie na pewno głosowali na gwiazdy światowej klasy typu Matt Pokora, Danny, zresztą na 7 min. przed zakończeniem głosowania na czele stawki znajdował się Mans Zelmerlow z ilością 24% głosów, za nim byli właśnie Matt i Danny, którzy mieli po 20%, a Pectus tylko 7%, niżej od niego znajdowała się tylko Velvet.

Jak to możliwe, że Pectus w ciągu 7 minut zdołał przegonić większość gwiazd skoro Mans Zelmerlow czy choćby Danny i Matt mieli nad nim kolosalną przewagę? I dlaczego na końcu nie pokazali kto ile miał procent? Przecież w większości sond wygrywał Matt Pokora, a za nim znajdowali się Danny i Mans. Sądzę, że TVN chciało wypromować kolejnego Feela, tylko minimalnie im się nie udało, bo sędziowie tym razem docenili to co naprawdę dobre.

Inni internauci również zauważyli tą nieprawidłowość...

Moim zdaniem powinien wygrać Mans Zelmerlow, coś z tym głosowaniem było nie tak... - pisze ya.

nie wierze ze widzowie wybrali Pectus bo oni byli beznadziejni więcej głosów miały inne zespoły, a tu nagle oni wygrali i niby jaka różnica głosów - to było oszukane jak co roku - twierdzi lili

zgadzam się!!!! gdy na 7 min przed końcem głosowania pokazywali wyniki, pectus mieli jakieś 7% , a Mans Zelmerlow 24%, skąd nagle im się wzięła taka przewaga?! (zxz)

czemu nie pokazali wyników końcowych glosowania? wątpię, aby ten polski zespól wygrał słowika publicznosci, niesprawiedliwe jak nie wiem - burzy się xxx.

Myślałam, że nie mają szans wygrać... Nikt nie wiedział co to za zespół, a piosenka była mało znana. Wystraszyłam się, kiedy Słowika Publiczności dostali Pectus. Przepraszam wszystkich ich fanów, ale jak dla mnie to może i mają ładne głosy, ale liczy się też show i piosenka, a to niestety było... nudne, a melodii tej piosenki nie potrafiłabym za nic powtórzyć. Na szczęście jednak jury uratowało sytuację - twierdzi KatmnHapp.

Cóż, takich głosów są tysiące. Jaka jest rzeczywistość? Konkurs o Bursztynowego Słowika był ustawiony?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje