Reklama
Reklama

Sława Przybylska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Znamy odpowiedź 91-letniej gwiazdy

Nie milkną echa po ostatniej edycji kultowego programu Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Teraz okazuje się, że propozycje udziału w show dostała piosenkarka Sława Przybylska. Czy 91-letnia wokalistka zdecyduje się na udział w najnowszej edycji? Znamy odpowiedź!

Sława Przybylska o artystycznej emeryturze: "Będę śpiewać, ale do wiecznej młodości"

Sława Przybylska swoją artystyczną ścieżkę zaczęła już w czasie studiów. Artystka zadebiutowała pod koniec lat pięćdziesiątych w Studenckim Teatrze Satyryków, a później śpiewając w klubie studenckim "Stodoła". Rozpoznawalność zdobyła w 1958 roku piosenką "Pamiętasz, była jesień" podkładając głos w produkcji Wojciecha Hasa - "Pożegnania".

Wokalistka nie zwalnia tempa i jak sama przekonuje - nie zamierza przechodzić na emeryturę. Jej koncertowy grafik pęka w szwach, a piosenkarka zbiera same pochlebne opinie. Jak ujawniła, przed laty fanka przepowiedziała jej, że będzie koncertować do później starości. 

Reklama

"Ponieważ jestem w bardzo dobrym kontakcie z Hebe, symbolem młodości, w związku z tym będę śpiewać, ale do wiecznej młodości" - przyznała.

Przybylska o swojej formie: "Codziennie tańczę"

Piosenkarka przyznała, że sekretem jej znakomitej formy jest codzienny taniec! To właśnie aktywność fizyczna pozwala jej cieszyć się zdrowiem.

"Jak słyszę dobrą muzykę, a szczególnie rytmy południowe, to zaczynam tańczyć. Cały czas jestem w ruchu i to nie pozwala mi zachować kondycję (...) Codziennie tańczę. Mam taką jedną piosenkę w repertuarze, gdzie mam okazję potańczyć. Dla mnie taniec jest też takim imperatywem jak śpiewanie, ponieważ jeśli słyszę dobrą muzykę, to niezależnie od tego, gdzie jestem, to tańczę - podkreśliła Przybylska w rozmowie z "Super Expressem".

Sława Przybylska w "Tańcu z Gwiazdami"? Gwiazda odpowiada na spekulacje

Artystka w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że już kilkukrotnie otrzymała propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

"Proponowano mi "Taniec z Gwiazdami", ale odmówiłam... Powiedziałam, że "na razie - nie", a "na razie to znaczy, że nigdy". To wymaga tak ogromnej pracy, że w tej chwili nie mam na to czasu. Mam wiele koncertów..." - odpowiedziała stanowczo gwiazda.

Wokalistka przyznaje jednak, że nie rezygnuje z tańca. Jak twierdzi "uczy się tańca i życia od przyrody".

"Tańczę prywatnie zupełnie. Jak wstaję rano i widzę, jak brzoza tańczy z wiatrem, to ja też z nią tańczę. Uczę się od brzozy, od przyrody. Przyroda jest naprawdę wielką mądrością, z której możemy czerpać siłę. Ja z brzozą rozmawiam i się do niej tulę. Ona jest jak tancerka, taka smukła, ma taką białą, piękną korę, a te liście na wietrze po prostu tańczą. Trzeba się uczyć tańca i życia od przyrody" - dodała piosenkarka.

Zobacz też:

Sława Przybylska mówi o samotności. Padły gorzkie słowa

Po jej występie doszło do skandalu. Sława Przybylska komentuje "aferę" w Opolu

Sława Przybylska dopiero co miała wypadek na scenie, a tu takie wieści. To już pewne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sława Przybylska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy