Reklama
Reklama

Skrzynecka zna prawdę o małżeństwie Królikowskiego i Opozdy! Wie to od matki Antka! "Rzeczywistość wygląda zupełnie odwrotnie"

Katarzyna Skrzynecka (51 l.) stanęła po stronie Antka Królikowskiego wobec hejtu, który wylewa się na niego w sieci. Okazuje się, że nadal pozostaje w dobrych relacjach z jego rodziną. Była dobrą przyjaciółką ojca aktora, a z jego mamą gra często w teatrze. Podkreśla, że zna ich historię od zupełnie innej strony, niż przedstawiają to media.

Katarzyna Skrzynecka postanowiła odnieść się do skandalu z udziałem rodziny Królikowskich. Nie cichną echa skandalicznej zdrady ciężarnej żony przez Antka, który nadal bryluje na ściankach. Na swoim profilu publikuje rozczulające zdjęcia i nagrania z synem, jakby w rzeczywistości nic się nie wydarzyło.

Aktor tak naprawdę mierzy się z ogromną falą krytyki pod swoim adresem. O jego stan psychiczny zaczęli martwić się nawet koledzy z planu.

Katarzyna Skrzynecka broni Antka Królikowskiego

Reklama

Jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była przyjaciółką Pawła Królikowskiego i nadal pozostaje w dobrych stosunkach z jego rodziną. Z kolei z mamą Antka, Małgorzatą Królikowską, gra często w teatrze

Skrzynecka podkreśla, że są oni idealną rodziną i zna ich historię od zupełnie innej strony, niż przedstawiają to media...

Prezenterka przedstawiła mamę Antka w bardzo pozytywnym świetle. Okazuje się, że kobieta jest naprawdę oddana swojej rodzinie.

Wygląda na to, że gwiazda zna o wiele więcej szczegółów na temat ich życia prywatnego, niż dziennikarze.

Zaskoczeni?

Oglądaj "Twoja twarz Brzmi Znajomo" z udziałem Kasi w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie lub na PolsatGo!

Zobacz też:

Opozda przekazała nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Rusin gani Korwina na Insta za odrażające słowa: "Mariupol był ukraińską ustawką"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy