Reklama
Reklama

Skiba ma nową partnerkę. Młodsza o 26 lat Karolina mówi o miłości... życia

Nowy związek Krzysztofa Skiby (58 l.) z młodszą o 26 lat partnerką wywołuje w mediach spore poruszenie. Najbardziej oburzeni różnicą wieku między wybrankami są... internauci, którzy nie szczędzą zakochanym krytycznych komentarzy. Jak reaguje na to lider formacji Big Cyc? O wszystkim opowiedział w rozmowie z jednym z portali.

Krzysztof Skiba rozwodzi się z żoną

Choć w świetle prawa Krzysztof Skiba wciąż jest mężem swojej żony Renaty, to od dawna nie już jest tajemnicą, że ich związek istnieje wyłącznie na papierze. Od dłuższego czasu plotkowano o kryzysie w małżeństwie lidera Big Cyc. Wszystko zaczęło się, gdy gwiazdor coraz częściej zaczął pojawiać się na branżowych imprezach w towarzystwie dużo młodszej od siebie, niezwykle urodziwej brunetki.

Największe kontrowersje wzbudza różnica wieku między zakochanymi. Krzysztofa i Karolinę Kempińską dzieli bowiem aż 26 lat! Oliwy do ognia dodał sam muzyk, opisując w mediach początek relacji z młodą wybranką i małżeństwo, które nie przetrwało próby czasu.

Reklama

"Mam wielu kolegów, którzy pozostają w wieloletnich związkach i się w nich męczą, a ja już tak dłużej nie chciałem. Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat!" - powiedział w rozmowie z dziennikarzem "Gazety Wyborczej" 58-letni muzyk.

Przez różnicę wieku relacja nie jest akceptowana przez dużą część fanów muzyka. Internauci otwarcie krytykują Skibę za rozwód z wieloletnią partnerką i związanie się z fotomodelką młodszą od niego o ponad ćwierć wieku.

Kontrowersje wokół nowego związku lidera Big Cyc

Sytuację komplikuje fakt, że 32-letnia Karolina także była w związku, kiedy poznała Krzysztofa. "Nie tylko Krzysiek był wtedy w związku, ale ja również. Nie od razu wyznaliśmy te uczucia i zdecydowaliśmy, że będziemy razem (...). W pewnym momencie po prostu doszliśmy do wniosku, że osobno nie potrafimy funkcjonować. Kiedy człowiek spotyka miłość życia, różnica wieku nie ma nic do rzeczy" - mówi Kempińska w rozmowie z portalem Gazeta.pl.

Internauci często publikują ironiczne komentarze na temat zakochanych i kpią, że młoda kobieta "znalazła sobie tatusia". Para postanowiła odpowiedzieć więc na liczne słowa krytyki. W rozmowie 26-latka przyznaje, że z własnym ojcem ma bardzo dobry kontakt, a związek z dużo starszym mężczyzną nie jest dla niej żadną rekompensatą za nieudaną relację z rodzicami, bowiem z mamą i tatą dogaduje się znakomicie.

W podobnym tonie wypowiedział się sam Krzysztof Skiba, który chwali się bardzo dobrym kontaktem z teściami. Jak się okazuje, muzyk świetnie rozumie się z ojcem i matką swojej wybranki właśnie dzięki temu, że wszyscy są w podobnym wieku.

Para podkreśla, że rodzina i przyjaciele wspierają ich związek, a z negatywnymi komentarzami spotykają się jedynie ze strony... internautów:

"Portale plotkarskie na razie nas oszczędzają. Piszą o naszym związku z sympatią. Natomiast anonimowe komentarze, które się pod tymi artykułami pojawiają?! Niejeden psycholog miałby pole do popisu. Ludzie, którzy nas nie znają, przeprowadzają naszą psychoanalizę! Nasz związek stał się dla wielu osób okazją, żeby sobie ulżyć, wyżyć się" - podsumowuje muzyk w wywiadzie.

Zobacz też:

Krzysztof Skiba: Prawda o związku z młodszą o 26 lat modelką poraża

Krzysztof Skiba nawiązał romans z Karoliną Kempińską. Wyjawiła prawdę o ich związku 

Krzysztof Skiba zamierza ożenić się z Karoliną Kempińską. Majątek zostawił żonie Renacie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba
Reklama
Reklama
Reklama