Reklama

Reklama

Reklama

Silvio Berlusconi spędził walentynki z ukochaną. Dzielą ich 53 lata różnicy

Silvio Berlusconi (85 l.) pomimo podeszłego wieku, nie zamierza rezygnować z miłości. Włoski polityk spędził święto zakochanych w towarzystwie pięknej kobiety. Wspaniały, okolicznościowy tort z pewnością zaimponował młodszej o 53 lata ukochanej Berlusconiego.

Silvio Berlusconi spędził walentynki z ukochaną

Silvio Berlusconi zasłynął w przeszłości przede wszystkim jako bezwstydny skandalista. Był oskarżany o liczne nadużycia. Miał na swoim koncie zarówno skandale korupcyjne, jak i obyczajowe. Do najgłośniejszych afer zalicza się tzw. "bunga bunga". Berlusconi usłyszał wówczas zarzut obcowania cielesnego z nieletnią pracownicą seksualną. Sąd skazał go za to na siedem lat pozbawienia wolności. Ostatecznie jednak polityk został uniewinniony. Od tamtych wybryków minęło już sporo czasu, ale Włoch nadal gustuje w dużo młodszych paniach. 

Reklama

Silvio Berlusconi skończył już 85 lat, ale urodziwych partnerek może mu pozazdrościć niejeden młodzieniaszek. Były premier Włoch czerpie z życia pełnymi garściami. Z okazji walentynek podzielił się w sieci uroczym zdjęciem, do którego zapozował w towarzystwie swojej 32-letniej partnerki. Wszystko wskazuje na to, że para z wielką pompą obchodziła walentynki, bowiem na fotografii możemy dostrzec imponujących rozmiarów, piętrowy tort oraz okolicznościowe dekoracje.

Silvio Berlusconi: walentynki

Jeszcze nie tak dawno Silvio Berlusconi był jedną z najważniejszych postaci we Włoszech. Sprawował funkcję premiera, a w jego rękach znajdowało się imperium medialne Mediaset. Pomimo udziału w licznych aferach, jego kariera wciąż trwa. Obecnie 85-latek jest europosłem. Polityk idzie z duchem czasu i dlatego aktywnie angażuje się w działalność w mediach społecznościowych. Na Twitterze regularnie zamieszcza nowe posty. Podobnie było wczoraj, gdy pochwalił się walentynkowym zdjęciem w towarzystwie swojej ukochanej.

Młoda partnerka polityka to Marta Fascina. 32-latka wchodzi w skład Izby Deputowanych Włoch.

Zobacz też:

"M jak miłość" żeruje na rozstaniu Kalskiej i Roznerskiego? Fani oburzeni

"Oszust z Tindera" wyłudził szczepionkę na COVID-19. Ominął kolejkę

Candice Kloss marzy, by odzyskać dawny wygląd! Jak wygląda teraz?

Amerykanie mają opuścić Białoruś i Naddniestrze. Apel Departamentu Stanu USA

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Silvio Berlusconi

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy