Reklama

Reklama

Reklama

​Sharon Stone bez stanika. Pokazała "nieidealne" ciało

Sharon Stone pokazała zdjęcie znad basenu i rozgrzała swoich fanów. Ikona kina nie zamierza ukrywać swoich niedoskonałości: "Wdzięcznie nieidealna w idealny dzień" - napisała. Co na to jej obserwatorzy?

Sharon Stone to 64-letnia aktorka amerykańska. Zrobiła zawrotną karierę dzięki filmowi "Nagi instynkt". Widzowie pamiętają ją też doskonale z "Pamięci absolutnej" gdzie zagrała u boku Arnolda Schwarzeneggera, "Specjalisty" z Sylwestrem Stalone czy "Kasyna" w reżyserii Martina Scorsese z Robertem De Niro

Sharon Stone pozuje topless nad basenem

Sharon Stone od czasu "Nagiego instynktu" rozpala wyobraźnię szczególnie męskiej widowni. Mimo upływu lat aktorka ciągle zachwyca urodą. Co ciekawe zarzekała się, że nigdy nie miała żadnej operacji plastycznej i do dziś uważa się za ich zdecydowaną przeciwniczkę. W jednym z wywiadów powiedziała: 

Reklama

To bardzo odważne słowa, jak na gwiazdę amerykańskiego kina, gdzie presja, na poprawianie urody jest ogromna, a wiele aktorek narzeka, że po przekroczeniu pewnego wieku nie dostają ciekawych ról, bądź muszą się liczyć z faktem, że telefony z propozycjami pracy milkną.

Sharon Stone nie poddaje się naciskom i wykorzystuje swoją popularność, by zwrócić uwagę na tematy ważne dla kobiet. Jednym z nich jest akceptowanie siebie. Cieszenie się życiem mimo upływającego czasu. Pogodzenie się z faktem, że starzejemy się i nasze ciało się zmienia.

Aktorka właśnie opublikowała w sieci zdjęcie znad basenu. Pozuje na nim okryta ręcznikiem, który ledwo zasłania jej piersi i pisze:

Fani nie kryli słów zachwytu. Byli wdzięczni, że Sharon zwróciła uwagę na niedoskonałość ciała, choć akurat w jej przypadku wygląda ono fenomenalnie. Jednak aktorka nie użyła żadnych filtrów, nic nie wygładziła ani nie upiększyła kadru. Pokazała się internautom w naturalnej odsłonie.

Zobacz też:

Sharon Stone ujawnia porażającą prawdę. Dziewięć razy straciła ciążę: "To nie jest drobnostka"

Sharon Stone obchodzi 64 urodziny. Nic się nie zmieniła?

Kaczyńska i Rozenek-Majdan były przyjaciółkami. Niebywałe, co je łączyło. Dziś żadna nie chce się do tego przyznać

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sharon Stone

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy