Reklama
Reklama

Shakira otarła łzy po Pique. Robi maślane oczy do wielkiego gwiazdora? Przyłapano ich razem

Shakira została zauważona na majowym Grand Prix Formuły 1. Wokalistka wybrała się na wyścigi w towarzystwie synów i hollywoodzkiego przystojniaka. Para świetnie się dogadywała, aż w końcu udała się w ustronne miejsce…

Shakira układa sobie życie na nowo. Przyłapano ją z przystojniakiem

Shakira była widziana wraz z Tomem Cruisem w Miami podczas Grand Prix Formuły 1. Wówczas para świetnie bawiła się, oglądając wyścig z sekcji dla VIPów. Wokalistka pojawiła się na wydarzeniu w towarzystwie synów, którzy nie kryli ekscytacji wyścigami.

Cruise i Shakira ucinali sobie miłe pogawędki. Aktor wyglądał na wyraźnie ożywionego, a Shakira chętnie gestykulowała, uśmiechając się od czasu do czasu. Co więcej, paparazzi zauważyli, że mężczyzna bawił się z synem wokalistki. Wspólnie pozowali także do zdjęć, lecz ostatecznie oddalili się do prywatnego apartamentu gościnnego, gdzie mogli odizolować się od zgiełku panującego na zewnątrz.

Reklama

Nie wiadomo, czy tych dwoje łączy coś więcej, czy jest to jedynie niewinne spotkanie przyjaciół. Jak wiadomo, Shakira nie planuje angażować się w nowe związki, zaś Cruise pozostaje singlem od 2012 roku - od momentu, kiedy rozstał się z Katie Holmes.

Pique i Shakira - rozstanie

Choć informacja o tym, że Shakira i Pique postanowili się rozstać zszokowała fanów pary, kolejne wydarzenia tylko utwierdziły ich w przekonaniu, że między tym dwojgiem wszystko jest już skończone. Shakira wydała kilka piosenek, w których ostro odcięła się byłemu partnerowi, który jest ojcem jej synów, a także wbiła szpilę jego mamie i nowej partnerce, a Pique bez ceregieli zaczął obnosić się ze swoją miłością do młodszej partnerki. Shakira zaś otwarcie opowiadała mediom o tym, że padła ofiarą zwykłego oszusta.

"Kupiłam tę historię, że kobieta potrzebuje mężczyzny, aby dopełnić samą siebie, rodzinę. Ja też marzyłam o rodzinie, w której dzieci będą miały ojca i matkę pod jednym dachem. Nie wszystkie marzenia w życiu się spełniają (...). Dowiedziałam się też, że ta bajka, w której kobieta potrzebuje mężczyzny, jest fałszywa" - mówiła Shakira w pierwszym wywiadzie po rozstaniu.

Zobacz też:

Shakira nagle wróciła do Barcelony. Razem z dziećmi pojechała prosto do Pique

Brat Shakiry i Gerard Pique wdali się w bójkę? Prawda wyszła na jaw!

Shakira apeluje do mediów. Chodzi o prześladowanie! "Zwracam się z prośbą nie jako artystka, ale matka"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Tom Cruise
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy