Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Shakira i Gerard Pique na wspólnym zdjęciu! Kryzys za nimi?

Media spekulowały o rzekomym kryzysie w związku Shakiry i Gerarda Pique. Wątpliwości na ten temat postanowili rozwiać sami zainteresowani i opublikowali zdjęcie, które chyba zamyka temat. Ich uczucie ma się dobrze!

Kilka miesięcy temu pojawiły się pierwsze spekulacje na temat rzekomego kryzysu, jaki miał zacząć trawić związek Shakiry i Gerarda Pique.

Reklama

Żadne z zainteresowanych nie odniosło się do tych doniesień. Jednak fani zapewne od razu zauważyli, że w mediach społecznościowych przestały pojawiać się wspólne zdjęcia wokalistki i piłkarza. Wcześniej zakochani nie stronili od publikowania zabawnych filmików oraz fotografii z nimi w rolach głównych. 

Do tego wszystkiego doszły jeszcze problemy ze zdrowiem. W listopadzie zeszłego roku Shakira poinformowała, że jej struny głosowe są w dramatycznym stanie i jest zmuszona przerwać trasę koncertową. 

Na szczęście wraz z nowym rokiem artystce wszystko zaczęło się powoli układać. Nie tylko wraca do zdrowia, ale też najwyraźniej dobrze dogaduje się z ukochanym! Piłkarz podzielił się ich zdjęciem, na którym oboje pozują z szerokimi uśmiechami. 

Wyglądają na dobraną parę!

*** 

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje