Reklama
Reklama

Sekretny rozwód Magdaleny Ogórek! Dlaczego postanowiła go ukryć?

Magdalena Ogórek rozwiodła się! Według informacji Super Expressu, gwiazda TVP długo ukrywała ten fakt. W końcu jednak zakończyła swoje małżeństwo z Piotrem, byłym posłem SLD. Dlaczego tyle miesięcy milczała i zataiła tę informację?

Magdalena Ogórek (43 l.) rozwiodła się, tak wynika z informacji Super Expressu. Małżeństwo gwiazdy TVP i Piotra, byłego posła SLD i rektora krakowskiej uczelni, dobiegło końca. 

Magdalena Ogórek rozwiodła się

Magdalena Ogórek, dziennikarka i była kandydatka SLD w wyborach prezydenckich, rozwiodła się. Małżeństwo gwiazdy TVP już od dawna nie istniało. Para od kilku lat żyła w separacji, a orzeczenie sądu było jedynie formalnością. Piotr, mąż Ogórek, był posłem SLD i rektorem krakowskiej uczelni. W lipcu 2020 roku został zatrzymany i oskarżony. 

Reklama

Prokuratura postawiła mu pięć zarzutów, m.in.: działania na szkodę wierzycieli Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie poprzez ukrywanie składników majątkowych szkoły, wyrządzenia szkody majątkowej Wyższej Szkole Gospodarki i Zarządzenia oraz wyłudzenia na szkodę osoby prywatnej.

Małżeństwo Magdaleny Ogórek

Super Express dowiedział się, że to Magda Ogórek wniosła pozew o rozwód. "Nie było mowy o powrocie. Ich separacja trwała kilka lat" - mówi w rozmowie z SE kolega dziennikarki. Niestety pandemia koronawirusa spowolniła pracę sądów i wydłużyła czas oczekiwania na termin rozprawy. Portal dotarł jednak do informacji, potwierdzonych w sądzie, że 30 listopada 2021 roku Magdalena Ogórek otrzymała rozwód. Małżonkowie byli dogadani.

Magdalena Ogórek jest zadowolona z wyroku. Podobno nie posiada się ze szczęścia, ponieważ myślała, że sprawa przeciągnie się i zakończy dopiero w połowie tego roku. Na szczęście udało się wcześniej. 

***

Zobacz także:

Anna Popek: ta wojna jest po to, żeby świat oprzytomniał. Codziennie chodzę na mszę

Krzysztof Jackowski już ucieka z Polski?! Wstrząsające nagranie z samochodu jasnowidza

Premier: Do Polski trafiło 300 tys. uchodźców. Kryzys humanitarny narasta

Spadek liczby chorych pod respiratorami. Nowe dane resortu zdrowia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy