Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sebastian Karpiel-Bułecka brutalnie o rodzinie! Co na to Paulina?!

Sebastian Karpiel-Bułecka (42 l.) i Paulina Krupińska (31 l.) po latach związku, 26 lipca 208 roku wzięli ślub. Teraz muzyk, który niezbyt często wypowiada się na tematy osobiste, postanowił nieco zwierzyć się z tego, jak czasem trudno jest odnaleźć się w rodzinnym życiu.

"Odmawiałem 'Zdrowaś Mario' i trzymałem Paulinę za rękę" - tak Sebastian Karpiel-Bułecka na kilka miesięcy przed czwartymi urodzinami córki Antosi opowiedział dziennikarce blogu "babybyann" o swoim udziale w jej przyjściu na świat.

Reklama

Góral, wokalista i architekt jest nerwusem i takim też jest tatą. Uważa jednak, że dzieci - Syn, Jędrek urodził się w maju 2017 r. - nadały jego życiu zupełnie nowy sens.

Choćby przez to, że świat przestał kręcić się tylko wokół niego - na pierwszym planie jest rodzina. Zrezygnował z wielu rzeczy, które dotąd były dla niego ważne i ze zdziwieniem dostrzegł, że wcale mu ich nie brakuje.

Sebastian woli zajmować się sam dziećmi, bo kiedy robi to wspólnie z Pauliną, to zwykle "jedno z nas liczy, że to drugie coś zrobi" i dochodzi do spięć.

Dlatego uważa, że dzieci są dla związku "próbą miłości i wytrzymałości". Częściej są nieporozumienia, jest bardziej nerwowo.

Deklaruje, że chciałby mieć jeszcze jedno dziecko. W maju skończy 42 lata, a uważa, że ojcostwo po 45. roku życia nie ma sensu (bo z taty robi się dziadek). Czy to zapowiedź?

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Karpiel-Bułecka | Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje