Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sean Penn już po rozwodzie

Wstrzymywany wcześniej trzykrotnie rozwód Seana Penna i Robin Wright został ostatecznie sfinalizowany w sądzie w Kalifornii. Para, która po raz pierwszy złożyła w sądzie pozew o rozwód w 2007 roku po 11 latach małżeństwa, niedługo potem wstrzymała postępowanie w tej sprawie.

W 2009 roku aktorzy znów zdecydowali się na rozwód, jednak ponownie zrezygnowali z tego pomysłu po kilku miesiącach. Teraz jednak nie ma wątpliwości co do tego, że ich małżeństwo dobiegło końca.

Reklama

Jak donosi portal Contactmusic.com, na dokumentach rozwodowych pary w sądzie w Marin County w Kalifornii widnieje data 22 lipca 2010 roku. Zgodnie z postanowieniem sądu Penn i Wright będą wspólnie sprawować opiekę nad ich 16-letnim synem Hopperem.

50-letni Penn i 44-letnia Wright mają także razem 19-letnią córkę Dylan. Gwiazdor Hollywood, znany z roli w filmie "Obywatel Milk", za którą otrzymał w 2009 roku Oscara, był w przeszłości mężem gwiazdy pop - Madonny. Ich małżeństwo zawarte w 1985 roku przetrwało jednak jedynie niespełna 4 lata.

Penn powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, że Wright jest teraz dla niego kimś w rodzaju "ducha". "Robin jest teraz dla mnie jak duch. Spędziliśmy razem te wszystkie lata... A teraz po prostu odeszła" - oznajmił aktor.

Sama Wright, także aktorka znana z filmu "Rozstania i powroty", mówiąc o burzliwym małżeństwie z Pennem przyznała, że nie mogła dłużej żyć w poczuciu niepewności.

"Jakiś czas temu znalazłam się na zakręcie. Widziałam tam znak: Wiem czego nie chcę, który świecił jak neon. Niczego nie żałuję. Mamy razem dwójkę wspaniałych dzieci, które wychowaliśmy razem" - wyjaśniła. "Nie chcę już żyć w stanie zawieszenia. Nie ma na to czasu. Jestem na to za stara" - dodała.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: rozwód | Sean Penn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje