Reklama
Reklama

Sarah Ferguson przeszła przez piekło! Dopiero teraz to wyjawiła!

Sarah Ferguson przybyła do Polski, m.in. by otworzyć klinikę dr Gabrieli Mercik. Udzieliła też wywiadu Agnieszce Laskowskiej z Polsat News, w którym opowiedziała m.in. o strasznych doświadczeniach z prasą, przez które musiała udać się na psychoterapię. Cały wywiad z księżną Yorku będzie można obejrzeć w sobotni poranek, 4 września, w Polsat News.

Sarah Ferguson to niezwykle barwna postać o wielkim sercu, co niejednokrotnie udowodniła, angażując się w akcje charytatywne.

Choć księżna Yorku rozwiodła się z synem królowej Elżbiety II, to zachowuje zarówno z nim, jak i swoją byłą teściową ciepłe relacje.

Od lat jest ulubienicą brytyjskiej prasy, z którą jednak ma straszne doświadczenia, zwłaszcza z okresu, kiedy była jeszcze żoną księcia Andrzeja.

W udzielonym Agnieszce Laskowskiej z Polsat News wywiadzie wyjawiła, że zarówno ona, jak i księżna Diana doświadczyły niemalże piekła ze strony mediów.

Reklama

Prasa prawie ją zniszczyła

Chodzi o szkalujące nagłówki i artykuły, które pojawiały się na ich temat.

Aby poradzić sobie z tą trudną sytuacją, Sarah Ferguson musiała pójść na psychoterapię.

To jednak przeszłość, a księżna stara się skupiać na tym, co dobre.

Działalność charytatywna Sarah Ferguson

Księżna Yorku lat angażuje się w działalność charytatywną i pomaga innym, w szczególności dzieciom.

W 1991 roku Sarah Ferguson przyjechała na Śląsk, by pomóc rozwiązać problem dzieci, które musiały wówczas wdychać zanieczyszczone powietrze.

To właśnie wówczas, choć miała własne problemy, dostrzegła, że warto pomagać innym, a nie skupiać się tylko na swoich kłopotach.

Cały wywiad Agnieszki Laskowskiej z Sarah Ferguson, w którym mówi m.in. o poczuciu solidarności i bliskości z Polską, swoim powieściopisarstwie, a także życiu w świetle reflektorów przez całą dobę będzie można zobaczyć w sobotni poranek, 4 września, w Polsat News.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Sarah Ferguson
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy