Reklama
Reklama

Sara James w amerykańskim "Mam Talent!". Kiedy poznamy wyniki? Kto może zagłosować na Polkę?

Już dziś w nocy poznamy wyniki amerykańskiego "Mam Talent!". Sara James (14 l.) ma olbrzymią szansę na zwycięstwo w tegorocznej edycji programu i zgarnięcie ogromnej sumy pieniędzy! Jej występy były głośno komentowane zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach, młoda gwiazda może liczyć więc na wsparcie fanów. A kiedy poznamy ostateczny wynik?

Sara James błyszczy w amerykańskim "Mam Talent!"

Niezwykle utalentowana Sara James jak burza przeszła przez kolejne etapy amerykańskiego "Mam Talent!".

W pierwszym odcinku programu wykonała piosenkę "Lovely" autorstwa Billie Eilish (zobacz!). Zrobiła to tak dobrze, że zachwyceni jurorzy użyli "złotego przycisku", dzięki czemu Polka nie musiała występować w kolejnych etapach i automatycznie awansowała do półfinału popularnego show!

Reklama

Tam Sara James wykonała kultową balladę Eltona Johna "Rocket Man" w zupełnie nowej aranżacji (zobacz!).

Utalentowana wokalistka znów zrobiła na fanach i jurorach piorunujące wrażenie i tym samym znalazła się w finale "America's Got Talent".

W ostatnim etapie programu zaprezentowała swoją wersję przeboju Kate Bush "Running Up That Hill"(zobacz!). Piosenka przeżywa obecnie prawdziwy renesans, bowiem została użyta w niezwykle popularnym serialu Netflixa "Stranger Things".

Teraz pozostaje jej już tylko liczyć na fanów i zwyciężyć tegoroczną edycję amerykańskiego show! Kiedy pojawią się wyniki głosowania widzów?

Sara James w amerykańskim "Mam Talent" - kiedy wyniki głosowania?

Pomimo tego, że jurorzy i fani Sary James są zachwyceni możliwościami wokalnymi nastoletniej Polki, pojawiają się też głosy krytyki.

Niektórzy Amerykanie czują się oburzeni faktem, że w finale występuje obywatelka innego kraju niż USA.

"To chyba żart. Dlaczego wpuszczacie cudzoziemców do programu, który nosi tytuł "Ameryka ma talent!"? Czy w Ameryce jest niedostatecznie dużo talentów?" - napisał jeden z internautów.

Choć już teraz mówi się o tym, że bez względu na wynik, nastolatka może czuć się wygrana, ostateczny triumf przyniósłby młodej wokalistce olbrzymią satysfakcję i ogromne pieniądze - zwycięzca programu może liczyć na wsparcie sumą miliona dolarów!

Jeśli zastanawialiście się, czy możecie swoimi głosami polską piosenkarkę, to niestety nie mamy dobrych wiadomości.

Fani Sary James z Polski i innych krajów spoza USA nie mogą oddać głosu na uczestników programu. Strona nbc.com/agtvote działa jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wyniki poznamy w nocy ze środy na czwartek, około godziny 3. Trzymamy rękę na pulsie i na pewno poinformujemy Was o rezultacie głosowania widzów!

Jeśli jeszcze nie widzieliście występu naszej reprezentantki, to koniecznie musicie nadrobić zaległości!

Zobacz też:

Amerykańscy widzowie oburzają się udziałem Sary James w "Mam Talent!"

Sara James zawładnęła Ameryką. Dostała poważne propozycje

Sara James: jaka jest naprawdę? Sąsiadka wokalistki wyjawiła prawdę 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | "Mam talent!"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy