Reklama

Reklama

Reklama

Sara James: Kim jest artystka, którą zachwyca się Simon Cowell w amerykańskim "Mam talent"?

Kim jest Sara Egwu-James i co spowodowało, że podbiła serca zarówno polskiej, jak i zagranicznej publiki? Ile ma lat, czy ma rodzeństwo i chłopaka? Kim są jej rodzice? Grono fanów młodej piosenkarki powiększa się z dnia na dzień, o czym świadczy liczba jej followersów w mediach społecznościowych.

Sara James, a dokładniej Sara Egwu-James podbija obecnie serca Amerykanów w muzycznym reality show "America's Got Talent". W nocy z wtorku na środę polskiego czasu (14-15.06) Sara James wystąpiła w muzycznym reality-show, w którym otrzymała "złoty guzik" od Simona Cowella, znanego krytyka muzycznego i łowcę talentów. Jej występ sprawił, że wszyscy byli zszokowani.

Sara James podbija serce Simona Cowella w "America's Got Talent"

Sara James długo ukrywała wiadomość, że postanowiła spróbować swoich sił w Stanach Zjednoczonych. W programie "America's Got Talent", czylu amerykańskiego pierwowzoru "Mam talent" zaśpiewała piosenkę Billy Eilish "Somebody". Młoda wokalistka lubi wymagające wokalnie piosenki, co udowodniła podczas występu w dziecięcej Eurowizji w 2021 roku. Wybrała wtedy piosenkę z repertuaru Whitney Houston.

Reklama

Swoim wykonaniem skradła serca widzów, ale przede wszystkim, jurorów. Film z jej udziałem jest numerem 1. w karcie "na czasie" na YouTubie!

Kim jest Sara James?

Kim jest Sara Egwu-James, która o włos przegrała z reprezentantką Armenii, Maleną na Eurowizji Junior 2021 we Francji? Ile ma lat, skąd pochodzi, kim są jej rodzice? Czy ma rodzeństwo i chłopaka, jaki ma wzrost i znak zodiaku? Czy ma Instagram?
Chociaż młoda wokalistka nie wygrała konkursu, podbiła serca widzów na całym świecie i zajęła wysokie drugie miejsce w finale Eurowizji Junior

Sara James była faworytką większości dziennikarzy, a także wielu jurorów i fanów, którzy z pewnością będą śledzić jej karierę po Eurowizji. Co wiadomo na temat wschodzącej gwiazdy polskiej muzyki?

Sara James: droga do kariery

Sara James przygodę z muzyką rozpoczęła już jako mała dziewczynka.  W wieku sześciu lat po raz pierwszy wygrała konkurs wokalny, który odbył się podczas Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Szczecinku. Wielką popularność przyniósł jej program "The Voice Kids". Sara James brała udział w czwartej edycji, trafiając do drużyny Tomsona i Barona i wygrała. W etapie Przesłuchań w Ciemno Sara James wykonała utwór "Anyone" z repertuaru Demi Lovato, czym zachwyciła m.in. Cleo, która porównała ją do młodej Whitney Houston. 

We wrześniu 2021 roku wzięła udział w programie "Szansa na sukces", w którym zwyciężyła, dzięki czemu została reprezentantką Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji Junior.

Sara James: wiek, wzrost, znak zodiaku

Ile lat ma Sara Egwu James? Zwyciężczyni polskich preselekcji do Eurowizji Junior ma 14 lat. Urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach, co oznacza, że jej znak zodiaku to Bliźnięta. 

Sara James nie ujawnia informacji na temat swojego wzrostu. Jako nastolatka jest wysoką i szupłą dziewczyną. Ile według was może mieć wzrostu?

Sara James: rodzina. Kim są jej rodzice, czy ma rodzeństwo?


Sara James ma polsko-nigeryjskie korzenie. Jej matką jest Arleta Dancewicz. Miłość do muzyki odziedziczyła po ojcu, Johnie Jamesie, który przed kilkoma laty wystąpił w "Bitwie na głosy" jako członek chóru rapera Mezo. 

Młoda wokalistka przyznaje, że mama, jak i cała rodzina bardzo wspiera jej muzyczne poczynania.

Zdobywczyni 2. miejsca na Eurowizji Junior 2021 ma troje rodzeństwa: Michelle, Johna i Jakuba.

Sara James: czy ma chłopaka?

Sara James jest aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 161 tysięcy osób. Nastolatka nie potwierdziła, że ma chłopaka, jednak niektórzy fani gwiazdy Eurowizji Junior uważają, że może się ona spotykać z Olkiem Klembalskim, który był jej rywalem w "The Voice Kids"Olek Klembalski był członkiem drużyny Dawida Kwiatkowskiego i po zakończeniu programu "The Voice Kids" towarzyszył Sarze James podczas różnych wydarzeń.

Sara James na Eurowizji Junior

19 grudnia 2021 Sara James wystąpiła w finale Eurowizji Junior 2021. Sara James wywalczyła dla Polski wysokie drugie miejsce na Eurowizji Junior, jednak wielu fanów konkursu uważa, że to właśnie reprezentantka naszego kraju, a nie Malena z Armenii powinna była wygrać konkurs we Francji. Dlaczego?

Polska reprezentantka zaśpiewała autorski utwór "Somebody", śpiewając jako trzecia w kolejności. 

Sara Egwu-James zajęła drugie miejsce, otrzymując 218 punktów, na które złożyły się 102 punkty od widzów i 116 punktów od jurorów. Nie wszyscy fani zgadzają się jednak z werdyktem. 

Jury z Armenii przyznało jej jedynie 1 punkt, podczas gdy Armenia dostała od polskiego jury maksymalną ilość 12 punktów. Różnica pomiędzy Maleną a Sarą wynosiła 6 punktów, co oznacza, że w przypadku wyższej lokaty od Armenii, Polska mogłaby wygrać Eurowizję Junior. 

Czytaj również:

Sara James dobrze się uczy? Zdradza nam, jak jej idzie w szkole!

Kim jest Sara James? Europa zachwycona występem Sary Egwu-James.

Szczere wyznanie Sary James! Wymieniła własnych faworytów Eurowizji! Nie ma tam Armenii

Kim jest Sara James? Tak wyglądał występ Sary James na Eurowizji 2021

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy