Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Sara Boruc urodziła?! Wszystkiemu winno jedno zdjęcie!

Sara Boruc (34 l.) czekała na narodziny swojego upragnionego synka. Jedno zdjęcie, które udostępniła żona piłkarza na swoim profilu w mediach społecznościowych, zelektryzowało media.

Sara i jej mąż Artur Boruc (39 l.) są już rodzicami uroczej Amelii (9 l.) i wychowują córkę Sary, Oliwię (14 l.), z poprzedniego związku. 

Reklama

W grudniu 2018 roku małżonkowie ogłosili radosną nowinę, że spodziewają się kolejnej pociechy! Radość była jeszcze większa, gdy okazało się, że na świat przyjdzie chłopiec. 

Obecnie celebrytka jest już w ostatniej fazie ciąży i publikując najnowsze zdjęcie na swoim profilu, wywołała niemałe zamieszanie! 

Jej fanki były przekonane, że Sara już urodziła, gdyż żona bramkarza opublikowała zdjęcie jednej ze swoich córek, która uśmiechnięta trzyma nosidełko z noworodkiem. 

Dopiero czytając opis, można dowiedzieć się, że zdjęcie pochodzi z 2010 roku, a na zdjęciu wówczas 5-letnia Oliwia trzyma nowo narodzoną Amelię. 

Większość internautów pospieszyła się nieco i złożyła Sarze oraz Arturowi gratulacje. Na to jednak trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Sara Boruc

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL