Reklama
Reklama

Sandra Kubicka wije się przed Baronem na jego 38. urodzinach!

Sandra Kubicka (26 l.) postanowiła zorganizować moc atrakcji ukochanemu Baronowi (38 l.), który obchodził urodziny. Modelka sprawiła mu oryginalny prezent, zabrała w ekskluzywne miejsce, a także uraczyła go zmysłowym tańcem w wodzie. Fajnie wyszło?

Aleksander Milwiw-Baron (posłuchaj) 13 grudnia obchodził 38. urodziny. Jego ukochana, Sandra Kubicka postanowiła zrobić wszystko, aby mężczyzna zapamiętał ten dzień na długo. Kobieta zapewniła mu moc atrakcji i zabrała muzyka w podróż-niespodziankę. 

Reklama

Para odwiedziła m.in. "Dom z piernika", ekskluzywny hotel we Włoszech, podgrzewany basen, ale to nie koniec emocji, gdyż modelka uraczyła partnera zmysłowym tańcem w wodzie! Wszystko oczywiście zrelacjonowała na Instagramie.

Sandra Kubicka wije się przed Baronem na jego 38-urodzinach!

Sandra Kubicka w prezencie dała Baranowi wyjątkowy upominek - szklaną harfę, o której mężczyzna od dawna marzył. Następnie 26-latka zaprosiła artystę do bajkowej krainy z piernika, gdzie ochoczo się fotografowali. Swoim szczęściem od razu pochwalili się obserwatorom.

To nie koniec możliwości pomysłowej Sandry. Kubicka zabrała swojego partnera w podróż do Włoch. Celebryci wylądowali w Alpach, a dokładniej ich destynacją był luksusowy hotel.

Zakochani postanowili czerpać przyjemności z wycieczki. Wspólnie kosztowali lokalnych pyszności, Baron oddawał się medytacji, a wieczorem para zorganizowała romantyczną randkę w podgrzewanym basenie termalnym. 

Tam Sandra pokazała swoje umiejętności taneczne i zmysłowo wiła się dla 38-latka. 

Całe "przedstawienie" zrelacjonowała w sieci. Nagranie podpisała wymownymi słowami: "W jego oczach" i oznaczyła na wideo Barona. 

Zobaczcie sami, jak Kubicka w skąpym bikini tańczy dla swojej nowej miłości.

Myślicie, że to były najlepsze urodziny muzyka?

Zobaczcie również:

Baron świętuje urodziny! Sandra Kubicka zrobiła mu niezłą niespodziankę!

To pewne! Następny film erotyczny Lipińskiej będzie o Baronie!

Honorata Skarbek kusi w jacuzzi!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Aleksander Milwiw-Baron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy