Reklama
Reklama

To pewne! Następny film erotyczny Lipińskiej będzie o Baronie!

Blanka Lipińska robi wszystko, by było o niej głośno. Właśnie pochwaliła się, że kończy kolejny scenariusz filmu erotycznego. To historia psiarki i gitarzysty...

Blanka Lipińska w ubiegłym roku tworzyła niezwykle gorący związek z  Aleksandrem Milwiw-Baronem, o którym rozpisywały się wszystkie rodzime media. Jednak po niespełna roku para zdecydowała się zakończyć relacje. Muzyk dość szybko wypełnił pustkę i obecnie związany jest z Sandrą Kubicką. Blanka natomiast zapewnia, że nie wraca do przyszłości. Czy aby na pewno?

Blanka Lipińska pisze scenariusz o związku z Baronem

Blanka Lipińska jest autorką powieści "365 dni", która w ubiegłym roku została zekranizowana. Erotyczny film spotkał się ze sporym zainteresowaniem, ale także z ogromną krytyką. Blanka została nawet nominowana do nagrody Malin (czyli najgorszego filmu).

Reklama

Jak widać, Blanka nie zamierza się tym przejmować, bo właśnie poinformowała na Instagramie, że kończy przygotowanie scenariusza do kolejnego filmu, również eortycznego. Tym razem jest to historia pisarki i gitarzysty. Nam to coś przypomina...

Jednak z internautek zapytała celebrytkę, czy scenariusz był inspirowany prawdziwą historią. Blanka odpowiedziała tylko ironicznie "Nie no skąd".

Zatem wszystko wskazuje na to, że już niedługo będziemy mogli obejrzeć film opisujący historię związku Blanki i Barona. Jesteście ciekawi ich perypetii? Zastanawia nas tylko, co na to Baron i jego obecna partnerka. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | baron | Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy