Reklama
Reklama

​„Sanatorium miłości”: kim są nowi uczestnicy? Widzowie już kręcą nosem...

„Sanatorium miłości” powraca z czwartym sezonem. Kilka dni temu na oficjalnym Instagramie programu pokazał się zwiastun z frapującym zakończeniem, sugerującym oświadczyny. Teraz zaś producenci przedstawili uczestników nowego sezonu. Niektórzy z nich już zdążyli wzbudzić kontrowersje…

Kiedy w styczniu 2019 roku TVP rozpoczęła emisję programu „Sanatorium miłości”, wśród opinii przeważał sceptycyzm. Mało kto wierzył, że przygody dwanaściorga seniorów poszukujących miłości kogokolwiek zainteresują.  Program zgromadził jednak 3,5-milionową widownię, bijąc konkurencję w swoim paśmie emisyjnym, a telewizja publiczna na bazie popularności show postanowiła zrobić jeszcze wersję „The Voice” dedykowaną seniorom. 

4. sezon "Sanatorium miłości"

Do tej pory TVP wyemitowała 3 sezony „Sanatorium miłości”. Pierwsze dwa były nagrywane w Ustroniu, a trzeci w Polanicy-Zdroju. Ekipa z prowadzącą Martą Manowską i nowymi uczestnikami wróciła tam jesienią tego roku. Jednak chociaż wszystkie zaplanowane odcinki są już gotowe, TVP nie wyemitowała ich w styczniu, jak zwykle, lecz wiosną. Pierwszy odcinek został zaplanowany na 20 marca. Jak zwykle, programowi przypadło niedzielne pasmo od godz. 21.15. 

Reklama

Tydzień temu na oficjalnym profilu programu na Instagramie ukazał się zwiastun 4. sezonu, zakończony sceną, sugerującą oświadczyny. Teraz zaś producenci przedstawili uczestników nowego sezonu. Niektórzy z nich już wzbudzili żywe emocje, chociaż emisja programu jeszcze się nie rozpoczęła. Głównie chodzi o osoby z zagranicy, których w tej serii jest aż dwie, dwoje innych uczestników wprawdzie obecnie mieszka w Polsce, ale spędziło wiele lat na emigracji.  Poznajcie 12 kuracjuszy 4. sezonu: 

1.Anna z Olsztyna

2. Mariola B. z New Jersey

3. Mariola R. z Berlina

4. Monika ze Szczecina

5. Natalia z Głogowa

6. Zofia z Łomży

7. Andrzej K. z Tomaszowa Mazowieckiego

8. Andrzej S. z Warszawy

9. Marek z Gdyni

10. Piotr Hubert z Siemianowic Śląskich

11. Piotr z Piaseczna

12. Roman z Gdańska

Zobacz też: 

Elon Musk wyzywa Putina na pojedynek. Stawką: Ukraina

Królowa Elżbieta II ogranicza swoją aktywność. Niepokojące wieści

POMAGAMY UKRAINIE

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy