Reklama
Reklama

Sanah w tiulach na Bestsellerach Empiku. Góra prześwitująca!

Sanah była jedną z gwiazd, które pojawiły się na gali Bestsellery Empiku. Piosenkarka nie tylko zapozowała na ściance, ale pojawiła się na także na scenie, by odebrać statuetkę oraz zaśpiewać dla publiczności. Na tę okazję wybrała oczywiście wyjątkowy strój!

Sanah jest jedną z najbardziej lubianych polskich wokalistek młodego pokolenia. Jej piosenki słuchają jednak nie tylko jej rówieśnicy, ale także nastolatkowie oraz osoby starsze.

Piosenkarka sporo też koncertuje, a sale podczas jej występów zawsze są wypełnione po brzegi. Jej największy hit - "Ten Stan", często można usłyszeć w rozgłośniach radiowych. Zagorzali fani jednak z pewnością znają większość lub nawet wszystkie teksty jej piosenek.

Sanah na gali Bestsellery Empiku

Sanah można było podziwiać na rozmaitych festiwalach muzycznych. Teraz z kolei pojawiła się na gali Bestsellery Empiku. Zresztą nie bez powodu. To właśnie w jej ręce trafiła statuetka w kategorii "Muzyka Pop&Rock", którą wręczył jej Artur Rojek.

Reklama

Sanah zaprezentowała się także na scenie, wykonując utwór "Kolońska i szlugi".

To, co zwracało uwagę, to jej strój. Wokalistka na koncertach oraz imprezach branżowych najczęściej pojawia się w zwiewnych sukienkach, które podkreślają jej kobiecość.

Tym razem również miała na sobie kreację i to nie byle jaką! Sanah postawiła tego wieczoru na tiulową sukienkę prawie do kostek, ze złotymi wstawkami. U góry uwagę przykuwał gorset, który był połączony z całkowicie przezroczystą siateczką. Tym samym, choć gwiazda miała sukienkę z długimi rękawami, to odkryła sporą część dekoltu.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Sanah - kariera

Sanah od najmłodszych lat obcowała z muzyką. Gdy miała cztery lata, rozpoczęła naukę gry na skrzypcach, a kilka lat później na fortepianie. Uczęszczała do szkoły muzycznej, a w 2019 roku obroniła pracę licencjacką w klasie skrzypiec na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie. Dwa lata później została magistrem w zakresie instrumentalistyki.

Jej kariera tak naprawdę zaczęła się od zamieszczania w serwisie YouTube autorskich nagrań, ale dopiero kilka lat później podpisała swój pierwszy kontrakt fonograficzny. Dziś jest jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek.

Zobacz też:

Izabela Janachowska mogłaby już w ogóle nie pracować. Mąż zadbał o jej przyszłość i... majątek!

Janachowska radzi, jak przygotować się do spowiedzi przed ślubem!

Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Grzywnę zapłacił skoczek

WHO ostrzega przed nową falą Omikronu. Zagrożona Wschodnia Europę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah | Bestsellery Empiku
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy