Reklama

Reklama

Reklama

Sanah już jest żoną! Pokazała suknię ślubną na Fest Festival 2022

Nagranie Sanah w sukni ślubnej na Fest Festiwal 2022 poruszyło internet. Sanah jest kompozytorką, multiinstrumentalistką i wielokrotnie nagradzaną piosenkarką młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że fani poszukują informacji na temat Zuzi. Teraz mamy dowody, że Sanah jest już żoną!

Sanah jest muzycznym fenomenem od kilku lat. Jej pozycja na polskiej scenie jest niezachwiana, lecz sama piosenkarka nie zdradza informacji z życia prywatnego. O tym, że Sanah wzięła ślub, mówiono już wielokrotnie. Tym razem wszystko się wyjaśniło na Fest Festival 2022!

Sanah już jest po ślubie?

W czerwcu donieśliśmy, że Sanah najprawdopodobniej jest już po ślubie. Wokalistka utrzymała uroczystość w tajemnicy, a jej ukochany znał się z Zuzią, zanim zaczęła być sławna.

Reklama

"Byli parą, zanim Zuzia stała się sławna. Mieszkają razem, są zaręczeni i w przyszłym roku biorą ślub - zdradził znajomy narzeczonych w magazynie "Party".

Jej wybrankiem jest tajemniczy mężczyzna, który wystąpił w teledysku "Kolońska i szlugi" z 2021 roku. Jego twarz została jednak zakryta przez wzgląd, że chce pozostać osobą prywatną.

"To dla Zuzi bardzo ważna, osobista piosenka. Chciała, żeby wspólnie pojawili się w tym teledysku, ale Stasiek nie chce być osobą publiczną, dlatego jego twarz została zakryta - mówił informator magazynu "Party". 

Ślub Sanah miał się odbyć 18 czerwca 2022 roku, a uroczystość miała mieć charakter prywatny. Zaproszonymi gośćmi miały być wyłącznie najbliższe osoby. Nie ma w sieci żadnych zdjęć ze ślubu, ponieważ paparazzi nie mieli wstępu na imprezę, natomiast najprawdopodobniej nawet nie wiedzieli, gdzie odbywa się uroczystość.

Teraz jednak mamy niezbite dowody na to, że Sanah jest już po ślubie!

Sanah pokazała na suknię ślubną na Fest Festival 2022

Jak donosi "Plejada" na swoim koncercie na Fest Festival 2022 pokazała na początku krótki filmik, na którym tańczy w białej sukience i welonie. Śpiewa również "All By Myself" w którym padają takie słowa jak "Nie chcę być sama ze sobą".

Na Instagramie z kolei można dostrzec obrączkę na palcu piosenkarki. Na jej prawej dłoni prawdopodobnie dostrzec można pierścionek zaręczynowy, a na lewej dłoni złotą obrączkę. To raczej ostateczny dowodów na to, że Sanah już jest żoną!

Zobacz też:

Sanah podpadła katolikom! "Wypadałoby trochę szacunku", ale jazz!

Sanah wzięła ślub! Wokalistka powiedziała "tak" w tajemnicy przed wszystkimi

Sanah nie dostała się na przesłuchania do "The Voice of Poland"! "Byłam za bardzo pryszczata"

Co jadła Sanah z gośćmi na płycie "Uczta"? Wokalistka spisała menu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: sanah | Fest Festival

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy