Reklama
Reklama

Samantha Fox już po ślubie! Jej wybranką jest osiem lat młodsza Norweżka

Samantha Fox (56 l.) nareszcie powiedziała "tak" swojej ukochanej, Lindzie Olsen. Kobieta pochodzi z Norwegii i ma dwójkę dzieci. Ich ślub musiał zostać przesunięty ze względu na pandemię koronawirusa. Gratulujemy!

Samantha Fox, znana także jako "Sam Fox" to brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka, która w latach 80. była symbolem seksu! Jej zdjęcia topless wielokrotnie zdobiły okładki takich magazynów jak "Playboy" czy "Penthouse".

Później rozpoczęła karierę muzyczną, jej album sprzedał się w ponad 30 milionach egzemplarzy, a utwór "Touch Me (I Want Your Body)" błyskawicznie trafił na szczyty europejskich list przebojów.

Reklama

Samantha Fox i jej życie miłosne

Gwiazda słynęła również z intensywnego życia uczuciowego. Przez kilka lat spotykała się z przestępcą finansowym, Peterem Fosterem. Była widywana również z wokalistą i gitarzystą The Kiss - Paulem Stanleyem, piłkarzem Frankiem McAvennie, aktorem Steve’m McFaddenem oraz ekwadorskim tancerzem, Rafaelem Camino.

Pierwszą partnerką wokalistki była jej menedżerka, Myra Stratton. Kobiety tworzyły udany związek przez 16 lat, ale w 2015 roku partnerka przegrała walkę z nowotworem

Sam długo nie mogła pogodzić się ze stratą ukochanej. 

Samantha Fox wzięła ślub z Lindą Olsen

W 2018 roku Sam Fox potwierdziła, że jest zakochana w młodszej o osiem lat Lindzie Olsen. Kobieta pochodzi z Norwegii i ma dwójkę dzieci. Dwa lata później świat dowiedział się o ich zaręczynach, jednak ze względu na pandemię koronawirusa ślub musiał zostać przełożony.

Dopiero teraz panie nareszcie powiedziały sobie "tak"! Obydwie miały na sobie białe suknie oraz welony we włosach i wyglądały na naprawdę szczęśliwe. Uroczystość miała miejsce w Wielkiej Brytanii, skąd pochodzi piosenkarka. 

Wesele odbyło się natomiast w Epping Forest w hrabstwie Essex. Cała sala była wypełniona różowymi kwiatami, nie zabrakło również piętrowego tortu. 

Gratulujemy!

Zobacz też:

Jennifer Lopez o trudnej relacji z matką. "Była surowa, strasznie nas tłukła"

Julia Wieniawa rezygnuje z aktorstwa. W końcu podjęła dobrą decyzję?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samantha Fox
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy