Reklama
Reklama

Rzuciła pracę w śniadaniówce i wyjechała na Malediwy. Jak teraz żyje Kinga Rusin?

Kinga Rusin prowadziła "Dzień Dobry TVN" od początku istnienia programu. Gdy nagle zrezygnowała z pracy, nikt nie wiedział, co planuje. Dziennikarka rozpoczęła jednak swoją podróż po świecie z ukochanym przy boku. Jak aktualnie wygląda życie Kingi Rusin?

Kinga Rusin do perfekcji opanowała sztukę łączenia pracy z podróżowaniem

Instagram Kingi Rusin pełen jest zdjęć z podróży. Dziennikarka kocha wyjazdy, a na jej liście wyjazdowej z ostatnich dwóch lat można znaleźć takie miejscówki jak: Kostaryka, Meksyk, Indie, Malediwy, Australia, Grecja, Islandia, Zambia, Rwanda, Wenecja czy Francja. Jak twierdzi sama Rusin, takie możliwości daje jej praca zdalna. Wystarczy dostęp do komputera i telefonu, by prowadzić własne biznesy a z okna spoglądać na bezkresny ocean lub zatłoczone uliczki światowej stolicy mody.

Przebieg zdarzeń związanych z życiem Kingi Rusin był wręcz lawinowy. W sierpniu 2020 roku podjęła decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją TVN, gdzie m.in. przez 15 lat prowadziła program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". W połowie listopada po cichu opuściła Polskę, a na początku 2021 roku pochwaliła się zdjęciem swojego nowego biura, które znajdowało się na malutkiej wysepce na Oceanie Indyjskim.

Reklama

Czytaj również: Nie pasowała do koncepcji w TVP, więc... zaczęła remontować domy w Polsacie. I oglądają ją miliony!

Koniec z Malediwami, czas na powrót?

Wraz ze zbliżającą się porą deszczową, Rusin podjęła decyzję o opuszczeniu rajskich wysp i skierowanie się do Europy. Powrót rozpoczęła w Monte Carlo, następnie skierowała się do Saint-Tropez i Paryża, gdzie z bliska oglądała zmagania tenisistów w turnieju Roland Garros. Po krótkich wakacjach na Rodos kolejny cel — Afryka. Kenia, Tanzania i Namibia to kolejne obszary, które zwiedziła Kinga Rusin. Jak sama zapewniała, nie chciała wracać do kraju na stałe, więc poszukiwała miejsca, gdzie będzie mogła wspólnie ze swoim partnerem, Markiem Kujawą, osiąść na dłuższą chwilę.

Na początku zeszłego roku Rusin udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z Kostaryki. Była pod wielkim wrażeniem zieleni i krajobrazów tego kraju. Z małymi przerwami (na wyjazdy w inne egzotyczne miejsca), Kinga z Markiem mieszkają właśnie w wynajętym na Kostaryce domu.

A po pracy… czas na pasję!

Życie Kingi Rusin to nie tylko żmudna praca związana z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. W mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele relacji, w których dziennikarka spełnia swoje pasje. Ostatnio wybrała się na narty do Lombardii, gdzie jej zdolności narciarskie zostały docenione na tyle, by fani domagali się pojedynku w slalomie narciarskim Rusin - Duda.

Pod względem realizowania pasji, nie może dziwić wybór Kostaryki jako idealnego miejsca do życia. Najnowszym hobby Rusin jest surfing, któremu oddaje się w wolnych chwilach na kostarykańskiej ziemi. Na Instagramie umieściła filmik z treningu APNEA, który pomaga przetrwać w momentach porwania przez fale.

Dodatkowo w Kostaryce Kinga Rusin może w pełni oddawać się swojej wielkiej miłości, jaką są konie. Jazda na wierzchowcach po pięknych piaszczystych plażach musi być dla Kingi idealną odskocznią po ciężkim dniu pracy.

Zobacz także:

52-letnia Kinga Rusin w mini bikini odsłania idealną figurę i zdradza, czego nie je!

Kinga Rusin zdradziła, jaką kwotę tym razem wpłaciła na WOŚP. Tak chce się dołożyć do rekordu

Wszyscy pytają, co z mężem Doroty Wellman! Oto "wielka tajemnica" gwiazdy TVN

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy