Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rutkowski będzie gwiazdą serialu?

Krzysztof Rutkowski (52 l.) rozważa podpisanie lukratywnego kontraktu z TVP. Detektyw planuje zagrać w nowym serialu kryminalno-sensacyjnym pt. "Paradoks".

Jak dowiedział się tygodnik "Twoje Imperium", propozycja zachwyciła narzeczoną detektywa, Luizę Kobyłecką. Kobieta pragnie, by jej partner przestał narażać życie, osobiście angażując się w brawurowe akcje swego biura detektywistycznego. 

Reklama

"Czuję się człowiekiem, który zrobił kawał dobrej roboty" - wyznał Rutkowski w programie Kuby Wojewódzkiego. "Sprawa Madzi z Sosnowca była sprawą do zrobienia w trzy godziny, ale nie byłem podmiotem zewnętrznym tylko podmiotem, który wynajmuje rodzina. Nie mogłem wsiąść na nią na dzień dobry i powiedzieć: 'Mów dziewczyno prawdę'. Doprowadziliśmy do tego, ze rodzina sama zaczęła ją podejrzewać'" - opowiadał detektyw.

Teraz chce odnieść sukces w innej materii. Na planie filmowym Rutkowski czuje się jak ryba w wodzie. Jedenaście lat temu zagrał w telenoweli fabularnej TVN "Detektyw", do której scenariusz przez pięć lat pisało życie. Wówczas tę filmową przygodę przerwało aresztowanie przez funkcjonariuszy ABW. 

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski | serial | detektyw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje