Reklama
Reklama

Rozstania 2022: Cichopek i Hakiel rozpoczęli złą passę wśród par? Tak wielu celebrytów powiedziało sobie "dość"!

Maffashion i Sebastian Fabijański, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel…. To jedynie niektóre z par znanych w show biznesie, które postanowiły się rozstać. Zobaczcie, kto jeszcze powiedział „dość” dotychczasowej miłości w 2022 roku!

Związki gwiazd zwykle są tematami najbardziej interesującymi fanów sław znanych z show biznesu. Jednak najwięcej emocji i tak budzą głośne rozstania. Szczególnie, jeśli kończą się nagle i do tego w atmosferze skandalu. 2022 rok przyniósł wiele zaskakujących wieści o rozpadających się relacjach, które ostatecznie nie przetrwały próby czasu. Wiedzieliście o nich?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Nikt chyba nie zaprzeczy, że rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela był jednym z najczęściej omawianych i komentowanych tematów tego roku. Para postanowiła się rozstać po 17 latach razem. W sieci pojawiło się wiele plotek na ten temat, jednak do tej pory nie wiadomo, co było oficjalną przyczyną tej decyzji, chociaż Cichopek podejrzewano o romans ze współprowadzącym "Pytania na śniadanie" Maciejem Kurzajewskim. Sama zainteresowana do dzisiaj nie skomentowała tych pogłosek. Pewnym jest, że tych dwoje chce mieć sprawę sądową już za sobą, starając się załatwić formalne zakończenie związku możliwie bezboleśnie w trosce o swoje dzieci.

Reklama

Maffashion i Sebastian Fabijański

MAffashion chętnie komentowała problemy w związkach innych celebrytów, nie mając litości dla ojców, którzy porzucają swoje nowo narodzone dzieci. Niestety, pech chciał, że ją również spotkał przykry los. Gwiazda potwierdziła rozstanie z ojcem Bastiana, tłumacząc, że nie chce prać prywatnych brudów publicznie, ponieważ zawsze starała się utrzymać swoje związki w tajemnicy przed opinią publiczną. Zaznaczyła jednak, że przeżywa obecnie trudny czas.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski

Rozpad związku małżeńskiego Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy wstrząsnął całą Polską. Uwielbiana para nie tylko zachwyciła wszystkich wystawnym ślubem, ale również informacją o dziecku, którego się wspólnie spodziewają. Vincent pojawił się na świecie 22 lutego 2022 roku. Kilka dni później media obiegły szokujące wieści, jakoby para rozstała się jeszcze przed narodzinami dziecka, choć nic na to nie wskazywało. Uwagę wszystkich zwrócił fakt, że świeżo upieczona mama opuściła szpital bez pomocy Królikowskiego. Niedługo potem okazało się, że znany aktor zdradził żonę z sąsiadką Izabelą, która realizuje się w zawodzie prawnika. Później zamieszkał z kobietą niedaleko Asi, by zawsze móc odwiedzić syna.

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska tworzyli parę wyjętą wprost ze szklanego ekranu. Chociaż początkowo tworzyli razem parę w "M jak miłość", serialowe uczucie stało się rzeczywistością. Niestety, w styczniu 2022 poinformowali, że nie są już razem, chociaż wciąż można będzie zobaczyć ich ramię w ramię na planie, ponieważ stawiają na profesjonalizm w zawodzie. Mówiło się, że to właśnie praca była ogniwem zaostrzającym konflikt między kochankami. Mikołaj stał się wziętym aktorem, który mógł przebierać w propozycjach ról, natomiast jego wybranka nie miała tak korzystnych perspektyw. Można więc przypuszczać, że zazdrość w tym przypadku zwyciężyła z miłością.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś

Zawsze razem, zgrani i zakochani. Właśnie tak prezentowali się Jessica Mercedes i Kuba Karaś. Para wróciła osobno z podróży po USA. Chociaż walentynki spędzili osobno, już w marcu wrócili do siebie. Udali się nawet do specjalisty, który miał im pomóc poukładać swoją relację podczas terapii. Wtedy przekonali się, że bardzo im na sobie zależy.

Dorota Gardias i Dariusz Pachut

Dorota Gardias znalazła szczęście w najtrudniejszych chwilach życia, kiedy potrzebowała wsparcia. Silne ramię i dobre słowo zaoferował jej Dariusz Pachut. Mężczyzna miał siedzieć w szpitalu, nie odstępując Gardias na krok. Związek tej dwójki szybko wyciekł do mediów, ponieważ Dorota nie kryła się ze swoim uczuciem. Dwa miesiące później relacja dobiegła końca. Przyczyny rozstania nie są znane.

Krystian Ochman

Krystian Ochman rozstał się z dziewczyną tuż przed Eurowizją. 22-latek stwierdził wówczas, że nie ma czasu na dziewczyny, jednak wie, że posiadanie przy sobie osoby, której można zdradzić każdy sekret jest bardzo ważne w życiu.

Kanye West i Julia Fox

Kanye West po rozstaniu ze swoją ukochaną żoną Kim Kardashian i sfinalizowaniu rozwodu w styczniu b. r., usilnie szukał pocieszenia w ramionach innej kobiety. Poczuł miętę do pięknej Julii Fox, z którą pokazywał się na wielu imprezach. Obdarowywał prezentami ją i jej znajomych, chcąc sprawić, by była szczęśliwa. Niestety, jego zranione serce wciąż tęskniło do Kardashian, która skutecznie go odpychała, tworząc nowy związek z Pete Davidsonem. Julia i Kanye mieli krótki romans. Raper odnalazł szczęście u boku innej kobiety, która z wyglądu przypomina jego byłą żonę.

Jason Mamoa i Lisa Bonet

Jason Mamoa i Lisa Bonet postanowili "uwolnić się od siebie" po pięciu latach małżeństwa. Para, która doczekała się dwójki dzieci wyjaśniła, że potrzebowała zmian w swojej relacji w związku z rewolucyjnymi czasami, w jakich żyjemy.

Shakira i Pique

Shakira i Gerard Pique byli jedną z najbardziej uwielbianych par na arenie międzynarodowej. Wielu doceniało ich za łamanie utartych reguł i trwanie w związku mimo sporej różnicy wieku. Tych dwoje różniło bowiem 10 lat. Okazuje się, że chociaż doczekali się dzieci i przez 12 lat żyli w związku w ich życiu nie było "sielsko i anielsko". Piłkarz miał bowiem dopuszczać się zdrad już od 2017 roku. A konflikt pary był dyskutowany podczas "narady rodzinnej", wówczas udało im się naprawić swoją relację do czasu kolejnej zdrady, o której dowiedziały się media. Pique miał porzucić Shakirę dla 22-latki.

Patrycja Izydorczyk i Mikołaj Cieśla z "Love Island. Wyspa miłości"

Patrycja i Mikołaj poznali się w programie "Love Island. Wyspa miłości" i chociaż wydawało się, że są dla siebie stworzeni, czas pokazał, że nie jest to dobre dopasowanie. Jeszcze w maju byli razem w górach, a ich relacja wciąż się rozwijała. Niestety, niedawno Patrycja przekazała fanom smutną nowinę.

Zobacz też:

Finaliści "Love Island. Wyspa miłości" rozstali się! "Mikołaj, odpuść mi już"

Maffashion i Sebastian rozstali się. Influencerka potwierdza: "W planie było powiedzenie tego wspólnie"

April Love Geary pozuje w czerwonym bikini i żartuje: "Im grubsze uda, tym większe serce!".

Andrzej Duda o inflacji: Proszę, żebyście zacisnęli trochę zęby

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy