Reklama
Reklama

Roznerski ujawnia prawdę o dzieciach! Będą zmiany!

Mikołaj Roznerski (37 l.) wyjawił prawdę na temat dzieci! Przed nim i jego partnerką, Adrianą Kalską duże zmiany. Akor zamieścił zdjęcie, jak będą wyglądały ich pociechy!

Mikołaj Roznerski (37 l.) to aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość" i filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Prywatnie związany jest z aktorką Adrianą Kalską (35 l.). Z poprzedniego związku ma również 10-letniego synka. Ulubieniec widzów od 2012 roku wciela się w postać Marcina Chodakowskiego w tasiemcu emitowanym na TVP. Niedawno aktor zapowiedział zmiany dotyczące jego serialowych dzieci i zamieścił zdjęcie na Instagramie, na którym pokazał, jak w najnowszym sezonie wyglądają najmłodsi z klanu Chodakowskiego!

Reklama

Roznerski ujawnił prawdę o dzieciach! Będą zmiany!

Fani "M jak miłość" z zapartym tchem śledzą wątek Roznerskiego, który gra Marcina, zaradnego ojca dwójki dzieci: Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska). Jego partnerką na planie jest Adriana Kalska, czyli ukochana z życia prywatnego. Niedawno 37-latek za pośrednictwem Instagrama ogłosił zmiany dotyczące najmłodszych aktorów! Artysta opublikował zdjęcie i pochwalił się widzom, jak teraz wyglądają jego serialowe pociechy!

Oglądacie jeszcze "M jak miłość"? 

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Mikołaj Roznerski: rozwód zatrząsł moim światem. Szczere wyznanie o trudnym rozstaniu!

Anna Skura szuka asystentki. Ma duże wymagania!

Ile zarabiają artyści i jak przetrwali pandemię?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | "M jak miłość"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy