Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rozenek pozazdrościła tego Rusin! Chodzi ponoć o 3 miliony złotych rocznie!

Jak donosi "Super Express", Małgorzata Rozenek-Majdan (bez wieku) postanowiła otworzyć własny biznes. Jej bezpośrednią konkurentką będzie Kinga Rusin (46 l.)!

Nie jest tajemnicą, że panie nie pałają do siebie zbyt wielką sympatią. 

Reklama

Kinga Rusin to w końcu najlepsza przyjaciółka Karoliny Ferenstein-Kraśko. Kilka lat temu media donosiły bowiem o dość zażyłych relacjach "perfekcyjnej" i dziennikarza. 

Ostatecznie Kraśkowie się pogodzili, a na świat przyszła ich córeczka. Małgorzata trafiła na Radka Majdana i dziś jest równie szczęśliwa, choć kontaktu z Karoliną i Piotrkiem już nie ma.

Teraz może dorobić się nowego wroga. Jak bowiem donosi "Super Express", Małgonia wpadła na pomysł, by stworzyć własne imperium kosmetyczne. Nakłoniły ją do tego jej fanki, które zazdroszczą jej młodzieńczego wyglądu.

"Małgosia chce stworzyć swoją markę naturalnych kosmetyków. Kobiety chcą być jak ona. Mieć ciuchy jak ona, cerę jak ona, stosują się do jej rad. Kiedy mówi, że nakłada sobie olej kokosowy na włosy, to i one to robią" - zdradza informator tabloidu.

Dziennikarze gazety obliczyli, że ów biznes jest niesamowicie opłacalny. Linia kosmetyków ma przynosić Kindze niezła fortunę!

"Gwiazda 'Dzień Dobry TVN' zarabia na nim 3 mln zł rocznie. Perfekcyjna pani domu ma chrapkę na te pieniądze" - czytamy.

Kupicie kosmetyki od Małgoni? 
pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje