Reklama

Reklama

Reklama

Rozenek-Majdan i Doda mają tę samą kostiumografkę. Oto co ujawniła o jednej z nich

Halloweenowy kostium Małgorzaty Rozenek-Majdan zrobił furorę. Okazuje się, że za metamorfozą gwiazdy TVN stoi dawna współpracowniczka Dody i... Lady Gagi.

Przywykliśmy już, że w show-biznesie Halloween oznacza wyścig, w którym zwycięstwem jest tytuł najbardziej efektownego przebrania. Gwiazdy robią wszystko co w ich mocy, aby zaprezentować się lepiej niż koleżanki i niektóre z nich dokładają naprawdę ogromnych starań. W tym roku celebryci ponownie nie rozczarowali i choć zdecydowanie królową tego święta jest Heidi Klum, co zresztą ponownie potwierdziła, rodzime celebrytki też się wyjątkowo postarały. Wśród nich najwięcej komentarzy wzbudziła z pewnością stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan, która wraz z całą swoją rodziną zaprezentowała się fanom jako bohaterka serialu "Wikingowie"

Reklama

Halloween 2022. Ragnar, Lagertha, Wieszcz, Floki, Dzidziuś Vikinga i #gangmajdana jako #ganglodbroka - kto widział VIKINGÓW, ten wie. Co roku czekamy na ten dzień. Rozmawiamy, planujemy, bawimy się nim. Wybór postaci, zawsze ma dla nas głębsze znaczenie. To nas wzmacnia jako rodzinę i staje się pretekstem do ważnych rozmów. Jesteśmy silni naszą miłością. Wzmacniani każdym trudnym doświadczeniem. Równi sobie i nie do zabicia, bo Miłość jest najlepszą tarczą. Miłości nam wszystkim - pisała podekscytowana na Instagramie (pisownia oryginalna).

Przebranie Małgorzaty Rozenek-Majdan na Halloween zrobiło furorę

Sesja zdjęciowa wzbudziła prawdziwy zachwyt internautów, a najbardziej doceniono staranność o detale i kostiumy, którym daleko do typowych halloweenowych przebrań. Te wyglądały bowiem prosto jak z planu filmowego! Nie ma tutaj żadnego przypadku - okazało się, że za filmową stylizacją Rozenek stoi Katarzyna Konieczka. Polska projektantka i kostiumografka, odnosząca sukcesy na całym świecie, to uznane nazwisko, o którego projekty biją się najwięksi, m.in. Lady Gaga, David LaChapelle czy Jennifer Lopez.

Internautów z pewnością zainteresuje też fakt, iż Konieczka swego czasu mocno współpracowała z Dodą, która chętnie pokazywała się w jej projektach na czerwonym dywanie i podczas koncertów, a wiele z tych kostiumów już zawsze będzie kojarzyć się właśnie z Rabczewską.  

"Na początku trochę się jej bałam. Obawiałam się ataków histerii. Zupełnie niesłusznie, jak się okazało. Trzeba ją zrozumieć. To osoba żyjąca pod wielką presją, z czasem zaczęłam jej nawet współczuć. Wszyscy cały czas ją obserwują, komentują, wytkną każdą potyczkę.

Na szczęście potrafiłyśmy ze sobą rozmawiać. Doda słucha, jest ciekawa, docenia fajne pomysły, rozumie je. Potrafi powiedzieć "nie", ale robi to konstruktywnie. Nigdy nie zrobiła mi awantury. Przekazywała uwagi i motywowała "Kasia dasz radę!". Byłam zaskoczona jej opanowaniem. Jako twórca czułam się przy niej respektowana" - tak wspominała współpracę z Dodą w rozmowie z serwisem Trojmiasto.pl kostiumografka.

Fakt ten z pewnością nie uciszy ciągłych porównań Małgorzaty Rozenek i Dody, których styl momentami jest niebezpiecznie identyczny. Najwyraźniej obie panie, oprócz uczuć do Radosława Majdana, łączy też zamiłowanie do podobnych modowych nowinek.

A wy jak oceniacie ich styl? Rozenek i Doda naprawdę są do siebie aż tak podobne?

Zobacz też:

Halloween 2022: Gołe pachwiny, odsłonięte pośladki, lędźwie bez odzienia... Oto przebrania gwiazd!

Halloweenowe stylizacje par. Kto wypadł najlepiej?

Małgorzata Rozenek-Majdan w świątecznej sesji. Pod postem fala krytyki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy