Reklama

Reklama

Reklama

Rozenek i Majdan na imprezie z Beckhamami. Radosław przyćmił Davida?

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) i Radosław Majdan (49 l.) wybrali się niedawno w podróż do Miami, gdzie wzięli udział w wyścigach Formuły 1. Na wydarzeniu nie byli jedynymi celebrytami, bowiem na tym samym stadionie pojawił się David Beckham (47 l.) z synem. Zobaczcie, która rodzina zrobiła większe show i czy nasza rodzima sława przyćmiła Beckhama!

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z trzecim mężem, Radosławem Majdanem, spełniają marzenia! Para znana jest ze swojego zamiłowania do luksusu i życia na bogato, nic w tym dziwnego, że niedawno wybrali się w podróż do Stanów Zjednoczonych, gdzie wzięli udział w F1!

Na wyścigach zjawiła się plejada gwiazd, a największym zainteresowaniem cieszyła się rodzina Beckhamów. Fanami piłkarza i byłej spicetki są równie Majdanowie, a duża część osób pamięta, jak Małgosia porównała siebie do Victorii, a Radzia do Davida.

Reklama

Teraz 43-latka była naprawdę blisko swojej ulubionej rodziny z wysp, gdyż zarówno Beckhamowie, jak i Majdanowie zjawili się na tym samym wydarzeniu i pozowali do zdjęć z jengo stadionu.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na wyścigach Formuły 1

Radosław Majdan 10 maja będzie obchodzić swoje 50. urodziny! Z tej okazji, jego wspaniałomyślna małżonka zabrała go w podróż do USA. Para za destynację obrała Miami, a zakochani wzięli udział w wyścigach Formuły 1, której są fanami.

"Perfekcyjna" całą podróż relacjonuje w sieci, dzięki temu możemy obserwować, co z byłym bramkarzem aktualnie robi. W niedzielę małżonkowie za pośrednictwem mediów społecznościowych kontaktowali się z fanami. Małgosia w emocjach opowiadała, że prawie nie wpuszczono ich na Hard Rock Stadium.

Po chwilach grozy nastał moment szczęścia, bowiem udało się pokonać trudności i na żywo oglądać wyścigi, a także samego Lewisa Hamiltona.

Znani z zamiłowania do mody i przebieranek Majdanowie również na tę okazję postanowili założyć odpowiednie ubranie. Oboje nałożyli czapki z logo Mercedesa, w którego teamie jeździ ich idol, Hamilton.

Małgosia ubrała się w czarny krótki top, który odsłaniał jej zgrabny brzuch, a także spodnie bojówki. Radosław również postawił na klasykę kolorów i pojawił się w ciemnej stylizacji, a na jego koszulce widniało logo zespołu Nirvana.

Para ochoczo pozowała do zdjęć, a sportowiec przyznał, że był to "piękny dzień".

Rozenek i Majdan na imprezie z Beckhamami. Radosław przyćmił Davida?

Oprócz Majdanów na stadionie pojawili się również Beckhamowie. Dla Małgosi to musiało być emocjonujące przeżycie, w końcu sama uważa, że jej rodzina jest polską wersją tej z Wielkiej Brytanii.

David na tę okazję ubrał się nieco bardziej elegancko i przywdział ciemną koszulę oraz jasną marynarkę. Piłkarz na wydarzeniu pojawił się z synem, 19-letnim Romeo, a jego obecność na trybunach wzbudziła zainteresowanie. David nawet pokusił się o krótką rozgrywkę piłkarską z gwiazdorem F1, Charlesem Leclerc.

Beckhamowie mieli jednak nieco więcej szczęścia niż Majdanowie, gdyż udało im się zrobić zdjęcie z "królem" wyścigowego toru, Hamiltonem.

Zobaczcie sami, jak dwie rodziny prezentowały się na wydarzeniu. Czy Radziowi udało się przyćmić Davida?

Zobaczcie również:

Bill Gates zdradził żonę? Wymownie odpowiedział!

Katarzyna Cichopek wróciła do telewizji i od razu zaliczyła wpadkę. To wina stresu?

Natalia Oreiro wygląda jak nastolatka. Ale figura!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy