Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Rosati: Nie śpię na pieniądzach

Weronika Rosati (28 l.) nie rozumie, dlaczego przylgnęła do niej etykietka rozpieszczonej córeczki bogatych rodziców.

W rozmowie z "SHOW" piękna aktorka twierdzi, że wyobrażenia o tym, jak bardzo zamożni są jej rodzice, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. "Wiadomo, ile zarabia poseł i wiadomo, ile zarabia profesor. A moja mam projektuje niemasowe ubrania. Na tym nie zbija się żadnego majątku" - tłumaczy.

Rosati zaznacza też, że od 16 roku życia utrzymuje się sama i wszystko, co ma, zawdzięcza wyłącznie ciężkiej pracy. Przyznaje, że woli ambitne projekty, ale nie może pozwolić sobie na to, by robić tylko to, co pociąga ją artystycznie. O "Tańcu z Gwiazdami" i "Rankingu gwiazd" mówi: "Wzięłam w nich udział, by kupić mieszkanie albo mieć na jakiś czas spokojnego życia w USA".

Reklama

Jedynym luksusem, na jaki pozwala sobie aktorka, są telefony do bliskich. "Przez to muszę robić rzeczy, które oczywiście wcale nie są złe, ale nie robiłabym ich, gdybym spała na pieniądzach" - wyznaje.

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »