Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Kamil i Joanna mówią o tym otwarcie! To już oficjalnie!

Joanna i Kamil zostali wielkimi zwycięzcami ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Szczęśliwemu rolnikowi udało się znaleźć miłość w programie. Teraz para poinformowała o ślubie! Wiadomo, kiedy powiedzą sobie sakramentalne "tak".

8. edycja "Rolnik szuka żony" okazała się niezwykle szczęśliwa dla dwóch para. W programie zaledwie po czterech dniach Krzysztof postanowił oświadczyć się Bogusi, a zanim show o rolnikach dobiegło końca, w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że para jest już po ślubie.

Drugim szczęśliwcem okazał się Kamil, który w ostatnim odcinku "Rolnika" przyklęknął i poprosił Asię o rękę. Zakochana para postanowiła zorganizować ostatnio sesję "pytań i odpowiedzi" na swoim Instagramie.

Jedna z internautek zapytała, na kiedy zaplanowali wesele. Joanna wyjawiła, że nie mają jeszcze dokładnej daty, ale wiedzą, że odbędzie się za dwa lata.

"Za dwa lata. Dokładnej daty nie mamy, ale jeśli chodzi o miesiące to czerwiec lub sierpień" - zdradziła.

Joanna wiele poświęciła dla Kamila. Rzuciła swoją pracę i właściwie zmieniła cała swoje życie. Przyznała jednak, że niczego nie żałuje i cieszy się, że ma kogoś, kto o nią dba.

Rolnik nie ukrywał natomiast, że udział w programie był dla niego dużą przygodą. Nie planuje jednak pozostać w show-biznesie.

Reklama

Zobacz też:

Kamila z "Rolnik szuka żony" w końcu wyznała prawdę! W TVP huczało od plotek!

"Rolnik szuka żony". Kamila znowu pod ostrzałem Internautów! I to na profilu Adama!

Mandat za zostawienie psa pod sklepem? To nie wszystko!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony 8"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy