Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik Szuka Żony": Córka ujawnia, co się dzieje z wdową po Krzysztofie. "Powoli dochodzi do siebie"

Krzysztof Pachucki był jednym z najbardziej wyrazistych bohaterów 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Na początku czerwca do mediów trafiła druzgocąca wiadomość. Okazało się, że rolnik zmarł, pozostawiając pogrążonych w żałobie bliskich i niedawno poślubioną żonę Bogusię. Teraz córki wdowy ujawniają, jak czuje się kobieta. Te słowa wyciskają łzy!

Krzysztof Pachucki dał się zapamiętać widzom 8. sezonu "Rolnika" po tym, jak zaledwie po kilku dniach znajomości oświadczył się Bogusi, która zawróciła mu w głowie. Mężczyzna od samego początku mówił jasno, że jego celem jest znalezienie miłości w programie.

Krzysztof od razu wziął sprawy we własne ręce i nie minęło dużo czasu, nim postanowił oświadczyć się pracowitej Bogusi. Mimo że wybranka Pachuckiego na początku była pełna obaw, czy ich związek się uda, to parę miesięcy później para była już po ślubie.

Rolnik cieszył się swoim szczęściem i podkreślał, że decyzja o zaślubinach z Bogusią była przemyślana i podkreślał, że chce spędzić z nią resztę życia.

Krzysztof Pachucki nie żyje

Reklama

Niestety na początku czerwca w mediach gruchnęła informacja, że Krzysztof nie żyje. Mężczyzna zmarł 2 czerwca 2022 roku, a jego ostatnie pożegnanie odbyło się 4 czerwca w Świętajnie na Mazurach. Wieści te początkowo utrzymane były w ścisłej tajemnicy.

Niedługo po tym jednak informację o jego śmierci potwierdzili producenci "Rolnika". Na oficjalnym profilu programu pożegnali Krzysztofa i złożyli kondolencje najbliższym.

Zgodnie z medialnymi doniesieniami - Krzysztof od dawna zmagał się z depresją i niestety choroba go pokonała, bo mężczyzna targnął się na swoje życie. Pozostawił pogrążonych w rozpaczy bliskich i wdowę, która nie miała okazji nacieszyć się jego towarzystwem.

Wiadomo, co się dzieje z wdową po Rolniku

"Świat i Ludzie" donosi, że Bogusia po śmierci Krzysztofa mieszkała jeszcze chwilę w gospodarstwie męża na Mazurach, ale postanowiła się wyprowadzić ze wsi Krzywe. Kobieta postanowiła wyjechać do Warszawy, a sąsiad mówił, że "zostawiła wszystko". Z pomocą przyszły jej dwie starsze córki, w ramionach których znalazła ukojenie.

Tygodnik podkreśla, że rodzina wdowy robi wszystko, by udało jej się stanąć na nogi i starać się przetrwać te trudne chwile.

"Rolnik szuka żony"

Program "Rolnik szuka żony" obecny jest na ekranach telewizorów od 2014 roku. To właśnie show o rolnikach przyniosło ogromną popularność Marcie Manowskiej, która stała się ekspertką od programów matrymonialnych z oferty publicznego nadawcy.

Show doczekało się już 8. sezonów, a niebawem widzowie będą mogli podglądać miłosne zmagania uczestników kolejnej edycji. W kwietniu zaprezentowane zostały już wizytówki rolników.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Nie żyje Krzysztof, który poślubił Bogusię. Miał 56 lat

Radosław Majdan zdecydował się na ważny krok! Nie ma zamiaru już dłużej tego ciągnąć...

Katarzyna Sowińska prosi o pomoc. Chodzi o zdrowie jej ojca!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy